Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    válasz diegho #89941 üzenetére

    Szia,

    Tudom, hogy nem direkt nekem céloztad, de engedd meg nekem, hogy magamra vegyem. (elvégre a "félek tőlük" kifejezést órákkal ezelőtt én használtam.

    Tudom és értem mire gondolsz, hogy lassan már az nem eredeti, ami nem kínai, de életemben összesen talán ha 4 telefnom volt...hogy miért? mert nem olyan vagyok mint a mobilos topicokba járók nagyrésze.

    Mit NEM csinálok.

    Nem cserélem a telefonomat, csak akkor ha tönkrement
    Nem b.szogatom a telefonomat agyonoptimalizált, nagyontuti, ilyen-olyan laucherrrel kiherélt szoftverrel
    Nem veszek telefont úgy, hogy ne tudjam hogy a piacon ABBAN a pillanatban ne AZ feleljen meg számomra a legjobban.

    Amit csinálok

    Kérdezek-kérdezek-kérdezek --> hátha jön valami, amivel még nem számoltam - s ezzel az idegeitekre megyek! :)
    A telefon GYÁRI sw-ét használom --> esetleg OTA frissítem
    Használom, míg kehéje nem lesz, és veszek egy másikat (értsd a régit nem adom el-kivéve, ha lenne valami csereakció) Életemben talán összesen ha 4db telefonom volt, amikből az ELSŐ okosteló ez az SGS2

    Természetesen tudom, hogy úgy tűnhet, minta csúcs-készüléket szeretnék bagóért, de vannak dolgok, amik marhára nem érdekelnek...éspedig

    milyen gyors és hány magos a proci
    memória
    kijelző típusa s annak mérete
    (többek közt)

    Azért kérdeztem, hátha van valami NEVESEBB* gyártó által elkészített készülék, amikben

    Jó (SGS2-höz viszonyítva ua. vagy jobb) kamera
    Tárhely hogy elférjek
    FM-rádió (mert gyakran használom)

    Ha a többi tulajdonsága hulladék-közeli, nekem attól még benne van a pakliban...

    Ti jobban képben vagytok a készülékekkel...a mobilarena.hu-t olvasom ahogy csak tudom, hátha lesz valami.

    *: hadd ne soroljam fel a gyártókat, sejtitek mire gondolok. Lehet hogy Ti, akik ismeritek ezeket, bíztok bennük, de én, aki sokévre vásárolok (és nem tervezem a csereberéjét, haépp nem tetszik a nyöszörgő burkolat, vagy megunom a formáját) nem biztos hogy Jiayu-t vásárolnék Samsung, Sony, HTC, Lenovo -tudom, ezeken vitatkozhatnánk..de ezek jobban benne vannak a köztudatban- helyett.

    Szóval ja.... "zörög" az összes csondja az SGS2-nek, 2012 Samsung zászlóshajójának, de még úszik a vizen...nincs jobb helyette ( persze, csitrillió ft-ért 20magos 40MP-es kamerával szerelt csodakészülék lehet létezik ) GSM üzlet szerint kb 20e ft-ot adna érte....ennek bő háromszorosáért sincs még hasonló sem a NAGY gyártók palettáján...vicces...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák