Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok
    Van egy Samsung Galaxy S2-m amit megjelenésekor, sok sok éve vásároltam. Lassan nyugdíjaznám mert akadnak vele gondok...software-es de én nem molyolnék vele (nem mindig ébreszt, van mikor hívás inditáskor a trillázós hang után nem csinál semmit -a hivott fél viszont hall!- ami csak egy reboot után javul meg. Imádom ezt a készüléket de már nem üzembiztos.

    Kérlek, Ti telefonon guruk, ajánljátok valami LOW COST készüléket az sgs2 helyett ami hozza az 4 éves technika ugyanazon felhasználói élményét. GPS tökéletes, fényképezőgép, erős villantóval!!! (fontos hogy legalább ilyen jó legyen) Gondolom az eltelt soksok év alatt az alacsonyabb ár kategóriás készülékek is kaptak hasonlóan finom dolgokat. Nincs rá max 40-50ezrem! Lenovo is játszik, meg minden más is -jiayu vagy hogy írják s trsi már nem. Üzem biztos jó kamerás Sgs2 vel azonos teljesítményű processzor és tárhely amire szükségem van. ( ebben gyárilag tizenX GB belső tár is helyet kapott. Létezik ehhez hasonló? Vagy a majd 5 éves technika még mindig leiskolázza a mai közép kategóriát? (Bár 50ezer inkább alsó kategória, tudom)

    Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat előre is!

    Üdv

  • lacam

    aktív tag

    válasz m1lan #89837 üzenetére

    Szia
    Köszönöm

    Sajnos igen. A Samsung-om mostanság kezdett vacakolni...nem tudom hogy egy ilyen xiau (nem tudom mi a pontos neve, mobilról válaszolok nem látom a postodat) hol lesz maj 4-5-6 év múlva. Őszintén abban bíztam hogy egy nevesebb gyártó (értsd Samsung Lg Sony de még akár a Lenovo is ) dobott már piacra 5éves technikát low-cost készülékben. Ezek szerint még nem. :-)
    Két kollégámnak is volt nevenincs telefonja, fél évig sem voltak meg. Telefont 4-5 évre szeretnék venni. .. :-(
    Akkor majd jövő karácsonyra... :-)

  • lacam

    aktív tag

    válasz tixem #89848 üzenetére

    Köszönöm
    Na...ez érdekes. Honor-ról nemigen hallottam még de ez a Meizu (amiről úgyszintén semmi infóm egész okos. .kérdés hogy bírja e a strapát. .ez persze megválaszolhatatlan.
    Köszönöm szépen!

  • lacam

    aktív tag

    Megnéztem a Meizu-t és a Xiaomi-t valamint a Honor -t is....

    Félek tőlük.

    :Y

    Tudom, anno, mikor vettem az SGS2-t akkor az a Samsung zászlóshajója volt, és tényleg mindent tud, amit máig nagyon szeretek....csak kicsit megbízhatatlanná vált...lehet hogy software-esen, de sajnos gyári szoft már nem jön hozzá.... (mókingolt ROM-ot nem tettem soha, és nem is fogok tenni semelyik telefonomra...kiveszem a telót a dobozából és használom)

    Úgytűnik, máig nem kapni kitűnő fényképező és videófelvevő képességgel rendelkező (anno ez volt az etalon a további készülékek tesztelésekor), fm-rádiós (azt napi szinten használom) telefont.

    Néztem a Lumiákat is (640 XL ...a kameráját dícsérik) tehát az android sem feltétel. (FM rádió, nagyonjó fotó és videó minőség - nem akarok variálni effektekkel miegymással...csak kamera bekapcs, és exponálás, valamint Ttorrent jellegű torrentkliens -természetesen ubuntu disztrók töltésére-, totalcommander jellegű fájlmachináló program illetve MX-playerrel egyenértékű lejátszóra van szükségem)

    Felőlem lehet akár KisKutyaFüleOS is, ha ezeket a fentieket tudja.

    ...ha nincs ilyen, akkor még várok 5évet, hogy a "rohamosan fejlődő mobiltelefónia" elérje a MOST kb 4-5éves technikai színvonalat középkategóriában. :P

  • lacam

    aktív tag

    válasz diegho #89941 üzenetére

    Szia,

    Tudom, hogy nem direkt nekem céloztad, de engedd meg nekem, hogy magamra vegyem. (elvégre a "félek tőlük" kifejezést órákkal ezelőtt én használtam.

    Tudom és értem mire gondolsz, hogy lassan már az nem eredeti, ami nem kínai, de életemben összesen talán ha 4 telefnom volt...hogy miért? mert nem olyan vagyok mint a mobilos topicokba járók nagyrésze.

    Mit NEM csinálok.

    Nem cserélem a telefonomat, csak akkor ha tönkrement
    Nem b.szogatom a telefonomat agyonoptimalizált, nagyontuti, ilyen-olyan laucherrrel kiherélt szoftverrel
    Nem veszek telefont úgy, hogy ne tudjam hogy a piacon ABBAN a pillanatban ne AZ feleljen meg számomra a legjobban.

    Amit csinálok

    Kérdezek-kérdezek-kérdezek --> hátha jön valami, amivel még nem számoltam - s ezzel az idegeitekre megyek! :)
    A telefon GYÁRI sw-ét használom --> esetleg OTA frissítem
    Használom, míg kehéje nem lesz, és veszek egy másikat (értsd a régit nem adom el-kivéve, ha lenne valami csereakció) Életemben talán összesen ha 4db telefonom volt, amikből az ELSŐ okosteló ez az SGS2

    Természetesen tudom, hogy úgy tűnhet, minta csúcs-készüléket szeretnék bagóért, de vannak dolgok, amik marhára nem érdekelnek...éspedig

    milyen gyors és hány magos a proci
    memória
    kijelző típusa s annak mérete
    (többek közt)

    Azért kérdeztem, hátha van valami NEVESEBB* gyártó által elkészített készülék, amikben

    Jó (SGS2-höz viszonyítva ua. vagy jobb) kamera
    Tárhely hogy elférjek
    FM-rádió (mert gyakran használom)

    Ha a többi tulajdonsága hulladék-közeli, nekem attól még benne van a pakliban...

    Ti jobban képben vagytok a készülékekkel...a mobilarena.hu-t olvasom ahogy csak tudom, hátha lesz valami.

    *: hadd ne soroljam fel a gyártókat, sejtitek mire gondolok. Lehet hogy Ti, akik ismeritek ezeket, bíztok bennük, de én, aki sokévre vásárolok (és nem tervezem a csereberéjét, haépp nem tetszik a nyöszörgő burkolat, vagy megunom a formáját) nem biztos hogy Jiayu-t vásárolnék Samsung, Sony, HTC, Lenovo -tudom, ezeken vitatkozhatnánk..de ezek jobban benne vannak a köztudatban- helyett.

    Szóval ja.... "zörög" az összes csondja az SGS2-nek, 2012 Samsung zászlóshajójának, de még úszik a vizen...nincs jobb helyette ( persze, csitrillió ft-ért 20magos 40MP-es kamerával szerelt csodakészülék lehet létezik ) GSM üzlet szerint kb 20e ft-ot adna érte....ennek bő háromszorosáért sincs még hasonló sem a NAGY gyártók palettáján...vicces...

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    válasz Ájvé #89952 üzenetére

    Oké oké...én nem vitázni szerettem volna :)

    "SGS2-től meg nagyon el vagy szállva, elmondom 40-ért már van sokkal jobb nála, csak ügye számodra idegen a Meizu vagy Xiaomi név."

    Nem vagyok én elszállva az SGS2-től....csak azért írtam, mert tudásban az a MINIMUM amit tudjon az új, amire cserélném (hisz összességében nagyjából meg vagyok vele elégedve, ha ennél jobb, az nekem már csak slusszpoén....SGS2-vel is bőven ellennék még évekig, csak mondom, sz.rakodik már :S )
    Azt meg nemhinném, hogy én vagyok az egyetlen, aki idegenkedig azoktól a készülékektől amiknek még a nevét sem lehet rendesen kiejteni - lehet az attól még űberbrutáljó... Ha jól láttam nem én vagyok az egyetlen, aki ezektől idegenkedik...so please, én igyekszek nem megbántani senkit a kérdéseimmel és -ha lehet- ugyanezt elvárnám.

    "Vegyél akkor SGS3-at ami két év után borítékolhatóan pocsék lesz (több helyről ismerősi körből is ilyen visszajelzések voltak)."

    Ha Ti azt mondjátok az SGS3-al gondok vannak, nem veszek....azért vagyok itt, hogy a TI véleményeiteket meghallgassam -szívesen teszem, sőt, örülök neki- Köszi az infót, SGS3 kiesett.

    "Igazából mindegy is mit csinálsz, de legalább ne offoljuk szét feleslegesen a fórumot, döntsd el mit akarsz és kész."
    Szerintem én végig totál témábavágó voltam...topic-társ akadt ki arra, hogy szerinte nem épek azok (nem ezekkel a szavakkal!) akik csúcs gépet akarnak fillérekért....csak leírtam az igényeimet...az meg alapvető, ebben a topicban.

    "Senki nem akar drágább, de gyengébb minőségű Samsungot ajánlani neked, de vegyél ha neked az kell, tessék SGS3 Noe, Qualcomm SoC miatt talán nem hal meg 2 év után, összeségében elég vállalható készülék, ha márkás kell neked, SGS2 meg fasorba sincs hozzá képest (írhatnám a magokat, RAM-ot,ROM-ot, de téged ez úgy se érdekel)."
    Azt meg is köszönöm, hogy nem akartok sz.rt ajánlani...tényleg!
    A Samsung nem feltétel...az ISMERTEBB kínai (mert ugye minden onnan jön) készülékek azok, amiket szívesebben körbejárnék itt. Ennek a Neo-nak utána nézek. Köszönöm!

    Visszatérve, sokat járok a természetben, a telefon kameráját gyakran használom fényképezésre, videózásra...és eddig az SGS2 képével meg vagyok teljes mértékben elégedve (ezért "nyalom a Samsung s,ggét", nem másért...lásd egy qva ébresztőórát nem tud csinálni a telefonba, 1másodperc után abbahagyja az ébresztést....megoldva egy 400ft-os vekkerrel... a gyári szoftver sem működik rendesen)

    Ehhez kell még nekem tárhely - ami SGS2-ben bőven volt..illetve mellécsaptam egy 32GB-os microSDt.- így kb elférek.. illetve FM rádió -mert gyakran lóg a fülemben a füles.

    Ez nemhiszem hogy olyan nagy igény lenne.... :))

  • lacam

    aktív tag

    válasz diegho #89954 üzenetére

    Ugye írtam, hogy ez az első okos telefonom (tudom, elrepül(t) mellettem a technológia :D) ...és ezt az eszközt nagy megelégedettséggel használtam fotózásra - környékünkön (ami nem gazdag városi terep) láttam pár androidos készüléket, lósz.r minőségű fotókat készíteni....ezért volt ez a kikötésem.
    Ha és amennyiben az általam ismert kamera középkategóriás, az kiváló! :) Így az igényem -feltevésem szerint- elég gyakori az alsó-közép kategóriában, így könyebb lesz választani!

    Nagyon nagyon köszönöm! :R

    És komolyan, bocsánatot kérek, ha valakinek kinyitottam volna a bicskát a zsebében, nem állt szándékomban!

    :R

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok,

    Újra itt :DD

    Úgy néz ki kicsit magasabb lett a telefonra szánható összegem.... (thx god..és hogy karácsony van :D)

    Szóval, most úgy tűnik, hogy kb 90-100HUF a rákölthető pénzösszeg.

    Szóval, a topic kérdéseire a választ:

    új
    sok sok évre
    függetlenül
    lehetőleg nem kínai.

    a lehető legjobb kamerával
    FM rádióval
    cserélhető akkuval ( a jelenlegi telefonom akkuját is cserélnem kellett már)
    microSD -vel bővíthető

    keresnék okostelefont.

    LG G3-at pécéztem ki magamnak. Nagyon szép kialakítású, leírások alapján nagyon kellemes kis telefonnak ígérkezik.
    Szerintetek meg merjem kockáztatni? Illetve van-e nála jobb? (SGS5-el állították versenybe több helyen...viszont az kicsit drágább, az már nem fér bele a keretbe -leszámítva h abban nincs FM rádió és nem bővíthető..szóval ja...kiesett :D ) Mindenképp gyártói garival szeretném venni....GSMbolt hol van, hol nincs....s ha épp még van, kitudja meddig ül egy javításra szoruló masinán :)

    Szép napot! :)

    Sziasztok

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    válasz lezuvius #90287 üzenetére

    Köszönöm
    Hoppá, milyen szép... tetszik.
    Viszont nem találtam gyártói garis boltot... gsmbolt garanciával nem reszkíroznék...de nem adom fel. ..:)

  • lacam

    aktív tag

    válasz SybenX #90289 üzenetére

    Köszönöm szépen.

    Mivel kézben még nem fogtam, élőben még nem láttam - csak a specifikációit olvastam neten - mindenképpen megtapogatnám vásárlás előtt.
    Nem budapesti vagyok, de holnap lehet hogy fellátogatnék emiatt -is- ezért szeretnék találni fenn valahol egy üzletet, ahol gyártói garanciás készüléket tudnék vásárolni. Sajnos csak 1-2 órám lenne Budapesten, így a "nézelődünk s majd lesz valahol" nem játszhat :(

    20perce kérdeztem rá helyben két GSM boltban a telefonra, egyikben sem volt, illetve nem is tudnak rendelni sem (ilyen spéci cucc ez? félnem kéne attól, hogy egy esetleges gariztatásnál ráülnek a telefonra, mert nincs alkatrész? :U ..vagy csak nálunk "speciális" :D)

    Komplikált eset vagyok, tudom......köszönöm szépen az eddigi segítséget! :R

  • lacam

    aktív tag

    válasz cs.zs. #90301 üzenetére

    Sgs2-m van cca 4 éve. Szóval elhiheted..van! És ilyet szeretnék újfent. Sgs2-m is jó lenne még de már kicsit megbízhatatlan. Olykor nem hív..

  • lacam

    aktív tag

    válasz diegho #90334 üzenetére

    Én is nagyon szemezek vele. De még a kepben van a sima g3 is... mondják h a flex2 -nek nagyon jó a kijelzője..csak még előben nem láttam.

    Ebben az árkategóriában talán ez az a telefon ami a legjobb -leszámitva gondolom pár kínait-.
    Samsungok között nem találtam hasonlót ebben az árban.
    Holnap lehet rá tudok nézni egy ilyen hajlított csodára :-)

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok

    Úgy esett, hogy telefont kellene/szeretnék venni a nejemnek.
    Kb 40.000 ft-ot tudnék rá szánni
    Mi fő, nagyonjó fényképet kell hogy készítsen. Min 8mp.
    Játszani nem játszana kb soha...meg a hosszú üzemidő ami jó lenne. Most egy galaxy y-ja van...hát annál kb minden jobb :-)

    Lg Spirit-et néztem
    Talán Samu J1-et...bár az sajnos csak 5mp-s kamerával szerelt.. Igy az ki is esik.

    Lenovo még csakcsak, de ennél "kínaibbat" már nem szeretnék..tehát a nagy, ismert gyártók készülékei közül választanék. 2-3 hetem van :-)

    Köszönöm szépen

  • lacam

    aktív tag

    válasz Ájvé #101139 üzenetére

    Szia
    Én hallottam jókat róla....de nem tudom azoldalbordám mit szólna hozzá...nem szeretnék egy számára totál ismeretlen telót venni, mert "mi ennek a neve?! Szijómi?"
    Maradnék a biztosabb, ismertebbek mellett.

    Azért nagyon köszönöm!

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok

    Segítségre lenne szükségem.
    Ha a GSM boltban kérdezem, biztos azt mondják, amelyiket el akarják adni, szóval ez a legjobb hely, ahol talán objektíven tudtok segíteni.

    Ár: max 40k
    Mire lenne használva: Zene hallgatás, olykor fényképezés, TELEFONÁLÁS (ugye, milyen fura ez itt?!)

    Mi NEM lenne használva: Semmilyen OKOS funkció! Wifi szinte MINDIG OFF, mobiladat nincs (nincs előfizetve). Valszeg nem lenne telepakolva programokkal. ( AngryBirds-ön kívül kétlem hogy bármi is felkerülne...nincs rá szüksége) Így a "kevés a tárhely", "belassul ha sok app megy paralell" és hasonló helyzetek nagy valószínüséggel nem lesznek problémák.

    Egy KIS kijelzős készülék kellene (jelenlegi Galaxy Y-ja van a nejemnek, azt kellene lecserélni, hasonlóan kicsi készülékre)

    Kikapcsolt Wifi és Adat mellett, valamin kb 5-10perc / nap kijelző használat mellett bírjon 2 talán 3 napot az akkuja.

    Szerintetek van még ilyen a piacon?

    Jah, és nem szeretne "kínait"....és már a Samsung is lassan úgytűnik, h kiesik (a Galaxy Y-al már nagyon sokat szív..és ugye "nehogyilyenszarjalegyenmegint")

    Szóval, LG, Sony ... és ismertebb márkák közül lenne jó választani.

    Köszönöm szépen a segítséget

  • lacam

    aktív tag

    válasz mark! #116497 üzenetére

    Tudnál esetleg írni egy samsung-ot, ami kb ezeket tudja?

    LG K8-al szemezek jelpill...kicsit nagyobb, de talán jó.
    Fotógépe átlagos
    Akkuja szar (de talán jobban bírja, ha nincs wifi és mobilnet)
    Kijelzője talán OK (Galaxy Y-hoz képest ég és föld)
    Zenét játszik (még jó :D )
    Telefonálni lehet vele ( :D )
    Az hogy gyenge a vas, há' istenem.....Angry Birds meg ilyen "szabadítsátok ki a kistigrist" típusú játékokat csak elviszi.....egy TotalCMD-n és ezeken kívül más nemnagyon lesz rajta....ezzel azért gondolom megbírkózik a K8.

    ...de nagyon vacakot nem szeretnék Neki vásárolni...ez a mostani is 5éves?! (nemtom...de ekörüli) ... tatyóban hordja, megszólal, felveszi..amúgymeg van mikor 2 napig rá sem néz (ezért lenne jó egy jó akkuidő)

  • lacam

    aktív tag

    Születésnapra lenne, semmiképp nem elfogadható használt készülék.

    Új, színes, kínaigyár szagú telefont szeretnék vásárolni.

    Megnézem a Sony-kat.

    Azt viszont furcsállom, hogy egy ilyen "alap" felhasználás, mint "telefon+játsza le az MP3 fájlokat ne lenne 40K HUF alatt :O

    (jó a fényképezés még drágító tényező.....oké)

    Melyik az a kívánalom, amelyik ennyire megdrágítja? (gondolom az, hogy "neve" legyen a dolognak..tudom) CSak nagyon gáz...

    Nem veszek el a GHz-k a Core-ok számában, a RAM mennyiségbe, mert kb lényegtelen....ennek ellenére sincs...hihetetlen....

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #116514 üzenetére

    Szia,

    A "Tudás" mint olyan lényegtelen...a Galaxy Y-jához képest jelpill minden jobb....azzal is el lenne, de mostmár rakoncátlankodik a gép (néha nem csörög ki, néha nem tud hívni)

    :) Ezért nem szán rá többet, mert nem kell neki "tudnia" kb semmit :D

    Telefon+zene :D

    Nem telepít rá AngryBird-ön kívül semmit :D
    Nem fogja mégcsak internetre sem kötni (felejtős még a legutolsó weather widget is)

    ...kamera is ha csak egy kicsivel többet tud a Galaxy Y-nál, boldog ember. :D (és én meg főleg :D)

    Ezért nem akar 40-50-60-70K-s telefont venni.....viszont xinping-rin-tin-tin telefont nem szeretne.

    Ilyen "használat" mellett viszont jó lenne, ha bírná a 2-3 napot.

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    válasz quailstorm #116520 üzenetére

    Eddig is csinálta a Galaxy Y, csak újraindítás után kb rendbe jött (csak ne nyissa meg a galériát, mert akkor újra úgy beáll a készülék, mint a gerely) kb 10-20perccel a boot után vált korlátozottan használhatóvá (kb annyira, amennyire neki kellett a használathoz)

    Napi 20-30percet beszélünk, ezen kívül, ha kellett, max zenét hallgatott....most oda meg vissza van attól, hogy talán jó fényképeket is csinálhat :D

    @nyisziati:

    Áh, nem akar ő ezzel foglalkozni -s mivel nem akar, nem is tud. Reggel este a tabletján kifészbukozza magát, napközben a teló közelébe is csak akkor megy ha hívják.

    Ami meg kell-het neki, azt meg majd én feltelepítem rá.....amiről meg úgy gondolom hogy a teló nem bírná el, lebeszélem. :) Nem lesz az "megtömve, mint az a lúd"...

    (Face-messenger appok sem mennek rá fel, -pedig ez mostanság már nagyon "alap")

    ..aztán majd meglátjuk! :D

    [ Szerkesztve ]

  • lacam

    aktív tag

    válasz mark! #116523 üzenetére

    Azt a "leborult szivarvégit"..

    Ez a K8 (2017) nagyon tetszetős! :D

    Nem akarok árukeresős oldalakat linkelni, de én nem ezt a K8-at néztem, hanem -ezek szerint- a régebbi változatát..

    ...nade ez külsőre is nagyon "ott van" a szeren...

    Jelpill egy G3-amt nyüstölök már 2 éve, de őszintén?! Megtetszett még nekem is :D

  • lacam

    aktív tag

    válasz Ájvé #116526 üzenetére

    Köszönöm szépen!

    Megjegyzem 10+ éve IT cégnél dolgozom, ez a digitális világ előli strucc-kodás megjegyzés kicsit szíven ütött....de mikor ajándékot keresek és tudom mik a kívánalmak (már a Samsung is margóra került, mert, "GAlaxy Y miatt ha lehet kerüljem") akkor igyekszem olyat keresni. Kívánalom volt, hogy ne legyen Xiaomi, Meizu.. akkor ennyi.

    Persze, tisztában vagyok azzal, hogy újabb 5évig jó lenne egy mai flagship vagy egy olyan kínai, amelyik oda-vissza veri akármilyen teszten, de ha nejem megkapja a telót és az első kérdése, ezmiez, szijaomi...akkor annyira azért nem "talált be" az ajándék. Lehet később megbánja....majd megint vált.

  • lacam

    aktív tag

    válasz Ájvé #116529 üzenetére

    Na meglett.

    Xiaomi Redmi 4A pro

    De ha gond lesz vele.... :-) :-) :-)
    ...csuklassz majd :-) :-)

  • lacam

    aktív tag

    válasz Integreat #116698 üzenetére

    Sziasztok,

    Úgyvan!

    LG/Samsung//etc. ('márkás") telefont szerettem volna venni nejemnek születésnapjára. Láttunk egy (szerintem jó) ajánlatot s meggyőztek a specifikációk

    Xiaomi Redmi 4A Pro (Tesco: 39.900 - lehet van GSMboltban olcsóbban is, de most ez jött velem szembe)

    - 2GB RAM
    - 32GB ROM
    - 13MPx hátlapi
    - 5MPx előlapi kamera
    (Processzorról, GHz-kről, Core-okról nem beszélek, arra ott van bármely googlin hozott találat - nem tudom pontosan fejből :D )
    ( -mobilarena-s plecsni :D )

    ..s meg kell hogy mondjam, -eddíg- nem csalódtunk benne. Ugye a készüléket nyüstölni kell 3 munkanap csere miatt...így most kapja az áldást rendesen, de eddíg mindent elviselt, tette a dolgát jobban, mint az én LG G3-am.

    Igen, "GLOBAL" rom van rajta, teljesen használható, minden tökéletes. Bekapcsolás után szólt, hogy frissítene....10perc pepecselés "upgrading MIUI..." után teljesen kiváló állapotban kaptam vissza a telefont. Wifi/GPS/Mobilnet, böngészés, youtube, játékok (jó, AngryBirds Transformers :P ...nem valami Asphalt vagy más gépfingató app), minden reccenés nélkül ment.

    39.900ért számomra (nejem számára :D - és ha ő boldog, én is az vagyok :D ) teljesen megfelelő, hozza az elvártat. Hogy mi lesz vele 1-2 év múlva, nem tudom.

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok

    Volna kb 80.000ft-om (picit lehet hogy tudok többet is, de a 80k -ba jó lenne beleférni)
    Szeretnék egy nagy kijelzős mobilt (végre magamnak :D)

    Huawei P10 Lite s a Honor 6X között vacillálok.

    Szerintetek melyik a jobb?
    Olvastam mindkettőről, de nem tisztult le bennem sajnos, így örülnék, ha valaki, akinél volt mindkettő, megmondaná véleményét.

    A szütyőben benne van még esetleg a Samsung C7 is

    Jó lenne 4G RAM / minnél jobb fénykép / FM rádió ....kb erre lenne szükségem.

    Xiaomi-t most hanyagolnám -láttam az A1-et, illetve annak tulaja kicsit problémázik annak a fotó képességeit-

    Köszönöm szépen

Új hozzászólás Aktív témák