Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    sziasztok,
    uj telefont kene vennem, keret olyan 100k, de ha van valami sokkal jobb deal 10-20-al olcsobban akkor johet az is. foleg social media, podcastek, zene, illetve innen intezem a napom is altalaban, szoval sima productivity appok. oneplus twot nezegettem, de annyira nem vagyok tole lenyugozve. kijelzomeretet egyelore nem dontottem el, de 1080p feletti felbontast nagyon feleslegesnek tartom. akksi jo lenne, ha fixen birna egy napot, nem sok demanding appot hasznalok, de amit igen azt sokat/gyakran. sajnos a mostani i5c-m gyakran nem birja az egesz napos hasznalatot. bovithetoseg, cserelheto akksi tokmindegy. ha szolgaltatofuggo akkor telekom. jo lenne ha valami olyan lenne, amihez varhatoan tartos sw support van es hasznalhato a gyari rom is vagy fozotthoz jo az on the air update. hasznalni akarom, nem romokkal szorakozni napokat. legutobbi droidos telefonon lg 4x hd volt, azt utaltam, melegedett, akadozott, akksi birt kb fel napot, support is tragedia volt, gyari rom meg valami szornyu. ettol fuggetlenul nincs vendettam a markaval szemben, ha azota jobb akkor minden tovabbi nelkul johet olyan telefon is. elore is koszi a segitseget es bocs az iraskepert, telefonrol ennyire futotta. :) oh, es hasznalt vagy uj is lehet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák