Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz Dyrtyho #47296 üzenetére

    Ha nem vigyázol rá a telefonok igen nagyon döntő többségénél le fog pattogni a festés. Ezt szinte csak úgy lehet elkerülni, ha anyagában festett burkolatút veszel mint a lumia 920. Szerintem az Sp-t válaszd, de rögtön vegyél is rá egy Nillkin tokot így se garancia, de jobb esélyekkel indulsz.
    Ha esetleg belemész, akkor vedd a fehér modellt azon jóval kevésbé lehet feltűnő.

    #GoTReX Rendszer frissítésre, mivel sejtem, hogy hosszú távra tervezel olyan telót érdemes venni, amin 4.4 fut. Ha később ART lesz az alapértelmezett a Dalvik helyett, akkor a jövőben érkező appokat jó eséllyel erre fogják optimalizálni ergo megadják a KitKat-et minimum követelménynek.
    Egyébként mindkettő kiszemelt jó telefon az Sp-re viszont valószínű nem lesz KK, így nyugodt szívvel nem ajánlanám. A Z garantáltan megkapja a frissítést én ezt választanám.
    Ha esetleg gondolkozol még olcsóbb függetlenben is, akkor érdemes vetni egy pillantást a Moto G-re, és a most bemutatott Lg L90-re, Htc Desire 610-re, és a régebbi ZenPhone szériára. Ezek mind vagy 4.4-el érkeznek majd, vagy már azt futják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák