Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz dreampost #42381 üzenetére

    Most néztem meg, nekem írja, van 16GB os mindkét színben :K link
    Mondjuk nem rég valaki akart venni tőlük Nexus-t, de közőlték vele hogy nincs raktáron, szóval most nem nagyon tudsz tőlük venni :(
    Másik kérdésedre válaszolva, az S3 nem egy kategória a Nexus 4-el :N Hardveresen jóval erősebb a Nexus, főleg GPU-ban, ezenkívül 2GB RAM van benne, ami a későbbikben (sőt már most is) nagyon jól tud jönni több alkalmazás futtatásakor :K
    Szoftveresen is jóval előrébb jár, N4-re jelenleg 4.4.2 a legfrissebb elérhető szoftver, S3-ra 4.3, és ez jelentős sebességbeli előny a Nexus javára, az S3 az átszabott Samsungos kezelőfelület miatt elég kevés alapból a szabad RAM,hajlamos laggolni, plusz rengeteg fölöslegesen feltelepített gyártói app van rajta....frissítésekben a Nexus bejelentés után szinte azonnal megkapja a friss rendszert, a Samsung az S3-at szerintem 4.4-nél tovább nem is támogatja.....
    Anyagminőségben alázza a Nexus üvegborítása az S3-on lévő fényes műanyagot...
    Ezen kívül szerintem az IPS kijelző sokkalta szebb képet ad mint az AMOLED :)
    Szóval érdemes azt a kis pluszt rákölteni a Nexusra :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák