Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz Algotis #42251 üzenetére

    Az lehet sajnos, a gond az hogy a weboldalukon nem jelzik :(
    Mondjuk máshonnan is be lehet szerezni (ha másnem használtan vannak nagyon korrekt, garis darabok ennyiért), szóval aki ilyet akar(t) venni, az megoldja/megoldotta :)

    (#42252) ZolkoW Újonnan már elég kevés helyen lehet kapni, szerintem 1-2 hónap és teljesen kikopik a boltok kínálatából, de a használt piacon rengeteg jó állapotú/újszerű, garis darab van, sokszor kedvezőbb áron ;)
    Vagy esetleg ott a Moto G, az már majdnem N4 szint, nagyon korrekt kis telefon az is :K

    (#42253) Mauzes Moto G gyengébb a másik kettőnél, leginkább a fele annyi RAM ami kellemetlen lehet a későbbiekre nézve, így azt hanyagolnám a másik kettővel szemben.
    Nexus 4 mellett szól a támogatottság: még egy 1,5 évig biztos kap frissítést, teljesen gyári android van rajta, így sebességre sem lehet panasz :C
    LG Optimus G mellett szól a jobb kamera és a kicsit erősebb üzemidő, viszont a frissítéseket jóval lassabban kapja...mondjuk ezen is atomstabil a rendszer, illetve van rajta pár hasznos extra amit az LG telepített rá, pl QuickMemo, QSlide, stb..:)
    A kettő között gondolkodtam én is anno, és nem bántam meg hogy a Nexust vettem :N Szoftveresen hihetetlenül gyors, iOS sebességet simán hozza, és custom romok terén is összehasonlíthatatlanul jobb a másik kettőnél ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák