Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz fntastic #41129 üzenetére

    Lg l5 II és L7 ii közül melyiknek erősebb a GPU-ja? Van a mobiltelók gpu-ihoz valami megbízható összehasonlító táblázat? Prociban lehet még egy egymagos 1GHz-es is elég lenne nekem.
    Azt nem tudom, melyik jobb választás, 1GHz 1 mag mediatek A9, vagy dual core 1GHz qualcomm A5? :F Előbbi L5 II, utóbbi L7 II és Y300. Az Y300 elbír vajon 480P videóval? Ezt a telefont nagyon dicsérik, de annyira nem tetszik, viszont tény hogy jó ár/érték aránya van. LG-nek bejön a design-ja.

    Ami még talán szóba jöhetne a listából, bár már túllép a határon amit elképzeltem, árban:
    Xperia L
    Xperia M
    Akkor már inkább az SP.

    Alcatel, HTC, blackbarry nem tetszenek. S3 mini nem tetszik, galaxy young sem igazán. Xperia E sem jön be. Windows-ost nem akarok.
    Ezek közül alcatel idolt dícsérte ismerős, csak nem tudom melyiket. A sima ot idol beleférne árban. Nem láttam még előben. Vélemény róla? S1pop, M1pop olcsóbbak, gondolom butítottak. Idol S meg már túl drága nekem.
    A HTC desire 200 és 300 meg nem tetszik, nem sok jót írtak a tesztben sem.

    Tehát ami versenyben maradt: L7 II, L5 II, Y300, SP, Ace 3. Ezekből még mindig Ace 3 lenne a nyerő?

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák