Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92275200

    törölt tag

    Üdv!

    Szeretnék két telefon közül választani és ebben kérném a segítségeteket gyorsba, mert mindjárt mennék megvenni :)
    Mindenképp ezek közül az egyik lenne, ezt már eldöntöttem.

    Prestigio Multiphone 4505

    Prestigio Multiphone 5000

    Igazából hardverileg szinte ugyan az a két készülék, csak amiben különböznek az a kijelző méret, az akksi és a 4,5"-nak egy iciri-picirit magasabb a felbontása, a kamera (bár ez nálam nem szempont) és a 4505 újabb modell (ha jól jártam utána az 5000 év elején jelent meg, a 4505 május elején).
    Az új modell már rendelkezik visszajelző leddel is, de ebben még tudok kompromisszumot kötni.

    Igazából ami a dilemmát okozza, hogy most 4,5" vagy 5"? Igaz, hogy 5"-on a felbontás kisebb, de kényelmesnek tűnik a nagyobb kijelző. Azért a 4,5" sem kicsi, nem erről van szó.
    Csak ugye a kérdés az, hogy az 5" már azért dimenziókban elég nagy kis cucc és nehézkes, a 4505 pedig már vékony kis telefon és könnyebb.
    Van valakinek tapasztalata, hogy így zsebben hordozás, a vele való mobilitás ilyen nagy kijelzők esetében mennyire kényelmes?
    Nem nézik az embert nagyon hülyének, ha a fejéhez rak egy ekkora telefont? :D
    Az is megfordult a fejemben, hogy lehet az újabb modell lenen olyan szempontból szerencsés, hogy abban talán már olyan fejlesztés van, hogy az esetleges régebbiek gyermekbetegségei ki vannak küszöbölve, bár ez nem tudom mennyire jellemző.

    Kíváncsi lennék a tapasztalati (most nem feltétlen a márkában) vagy elméleti véleményetekre.
    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák