Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    Jó volt a tegnapi tali, csak este már hulla voltam, mire hazaértem, nem volt erőm gép elé ülni. De most pótolom az elmaradást. :) Örülök, hogy ennyien eljöttek és sikerült kicsit beszélgetni. Az autópark összetételét tekintve a japán vasak kicsit alacsony számban képviselték magukat.

    Végre megvolt a próbaköröm Aggregátor öreg Mercijével. Hát, finom kis szerkezet. Kellemes élmény volt egy jóval korábbi korszakba visszarepülni és hajózni egyet követve a mindig előttünk lévő vezércsillagot. :) Volt egy hangnyomásszint mérés is, az alábbi értékeke jöttek ki (elől, középen, fülmagasságban mérve);

    - Alapjárat, álló helyzet - 49 dB
    - GPS szerinti 110 km/h - 66.5-67.5 dB
    - GPS szerinti 130 km/h - 72.1 dB

    Összehasonlításképpen Civicnél az alábbi módon alakultak az értékek;
    - Alapjárat, álló helyzet - 43.3-43.5 dB
    - GPS szerinti 104 km/h - 71, 5 dB
    - GPS szerinti 130 km/h - 73, 5 dB

    Végre sikerült w333 kollégával is összefutni és szemrevételezni a gépét. Elég korrekt állapotban van, szerintem jó vétel volt, remélem sokáig nem lesz gondja vele! :K

    Nagy megnyugvást okozott, hogy focvis még mindig nem ette le az abroszt és makulátlan a konyhája. ;]

    Jaffának üzenem, hogy mindenre van megoldás és próbáljon minél gyorsabban kikerülni a letargikus állapotból, miután ismét a Civic kulcsát veszi kézbe. :DDD

    Indulás előtt még Tomcsi is elvitt huligánkodni egy körre. Hát, meglepett az az 1.8T Leon. Gondoltam, hogy tud menni, de hogy ilyen szinten megindul kb. mindenhonnan, arra nem számítottam. Ja, és van rajta fék is! :D Szerintem nagyon egyben van kívül-belül, nem látszik meg a kora. :K

Új hozzászólás Aktív témák