Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz slett27 #187263 üzenetére

    A lancer azért erősebb (117 ló), mert tovább lehet forgatni, és magasabb fordulaton emiatt nagyobb teljesítményt ad le.
    Szóval nyugi, nem nyomatékszegény a Lancer.

    Egyébként nem rég pont egy ilyen Lancert kellett családi okokból hazavezetnem Sziciliából, és teljesen élhető. Nyilván nem tépi fel az aszfaltot, de lehet vele tartani a 130-at meglepően alacsony zajzint mellett, és nem akar alacsony fordulaton sem lefulladni.

    Továbbá autópályás használat mellett ezen a távon valami 6.7 lett az átlag, pedig nem finomkodtam vele.

    Szóval én a kettőből a Lancert venném tutira, szerintem egy baja van: a futómű nekem túlzottan lágy, himbilimbi. A magyar utakon ez kellemes, de pl. az Appenninekben kanyarogni annyira nem szerettem vele.

    Ez az a pont, amikor kijön, hogy nem lehet olcsón komoly autót csinálni, a 10 évvel idősebb Lexus IS azért érezhetően durvábban ott van az úton. De ez az én prémiumhoz meg MX5-höz szokott finnyás pofám miatt van, ha normál hétköznapi használatra kell a Lancer, vedd meg nyugodtan, szeretni fogod.

    [ Szerkesztve ]

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák