Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Dluinet #170475 üzenetére

    Nem, mai esemény, csak érdekel mások véleménye is. Én jöttem az M0ról, haladtam a szélső sávban, már kb. a közepén jártunk, amikor egy billencs rám húzta a kormányt, elég combosat kellett fékeznem. Persze miután megelőztem balról, az sem tetszett neki és villogott, mint akinek rohama van. Egy irányba fordultunk le, én félreálltam, ő is, megkérdeztem tőle, hogy tudja-e, hogy az a 3 db tükör mi a francra való a dömperjén. Ő azt magyarázta, hogy neki ott végig elsőbbsége van a következő kereszteződésig. Én mondtam, hogy az elsőbbség adás tábla addig tart, amíg el nem haladunk a főútvonal tábla mellett, onnantól nincs olyan, hogy egy párhuzamos úton a szélső sáv alárendelt. De, mert nemrég ott meghalt egy motoros is, mert egy teherautó sávot váltott és felszaladt a korlátra és ott is a motorost hozták ki a vétkesnek. Mondom ha az egyenes végén volt, akkor ott már bőven 200 felett megy egy rendes motor, az megint más kérdés. Arra a kérdésre, hogy akkor ha én bevágok elé a belsőből és emiatt állóra fékezi magát, akkor az rendben van-e nem tudott érdemben mit mondani. :D Igazából meggyőzni nem tudtam, hogy butaságot csinál, (másrészt, még ha elsőbbsége is lett volna, akkor is több ponton hibázott a KRESZ szerint), másrészt legalább normális stílusban beszélt (bár ennek lehet köze volt ahhoz, hogy akkor szálltam ki, amikor már kilépett a fülkéből és gyanús volt neki, hogy a lépcsőn állva vagyunk egy magasságban) lepacsiztunk és mentünk a dolgunkra. Felvétel megvan, elteszem emlékbe, hogy még egy bóbita, akit túléltem, nem küldöm be a bpi autósoknak. :DDD

    6030D: Ja kéne egy körforgalom oda is, ahol véget ér a 4 sáv, mert így eleve veszélyesebb, mint mikor még lehetett balra fordulni. Az oké, hogy az veszélyes volt, de az sem jobb, hogy néha pár kamikaze keresztül csapat a záróvonalon, amikor azt gondolja, hogy jó és megindul. Volt már, hogy ott így fordultak ki elém, mázlija volt, hogy vissza is tolatott azzal a lendülettel.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák