Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz LZs?! #133421 üzenetére

    Egy hete megvettem a Parrot Minikit HD 2-t, tegnap volt egy hosszabb (inkább csak sokáig tartó) utam Budapesten, vagy 20 hívást intéztem vele.

    Németül kommunikál velem.
    A dobozon javasolt app régi os-hez való és ezért folyton frissítene, de nincs mire, illetve csak a gyártó fejhallgatóival akar dolgozni. Tehát a plusz funkciók, amik miatt erre esett a választásom, elérhetetlenek.

    Írtam egy szép bejegyzést az app store-ban, jött a kedves válasz ma, hogy itt a link a nyelvválasztó update-hez és a how to, valamint a kompatibilitási lista, amiben az én készülékem (Xiaomi Mi A1) nincs benne.

    A frissítést csinálom, el is jutok a 6. pontig, ott meg közli velem a Win10, hogy a fájl től nagy. Saccra 40%-nál. :W Most írtam meg nekik azzal karöltve, hogy a telefonom Google referenciakészülék gányolásmentes OS-szel, amúgy a gyártón belül más készülék szerepel azonos os-szel a listában.

    A vicces, hogy apámnak is vettem egy ilyen kihangosítót, az övé még bontatlanul pihen a polcon.

    Van valakinek ötlete? Nincs kedvem az amúgy jó készüléket hétfőig visszavinni és elállni az üzlettől.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák