Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Peter.70 #132543 üzenetére

    Miért a BMW-s az király volt?! Nem értem miért kellett kihangsúlyozni az egyiket, míg a másikat jótékonyan elhallgatni...
    Pénteken mikor a József krt.-on próbáltunk átmenni egy Ford-os nő majdnem oldalba kapott minket. Az idióta azt gondolta, hogy majd a sor végéről beelőz és majd átmegy. Csak nem gondolta végig a teljes helyzetet. Pár centire satuzott be tőlünk... Ha belénk jön, pont a páromat kapja el... :((( Nagyon felhúztam magam.

    De egyébként a másik kedvencem amikor félreértelmezik az egyenrangút. Lassan tolom be az elejét, nem látok senkit. Nehezíti a körülményt, hogy parkoló kocsisor takar. Araszolok befelé tisztának tűnik a terep, félig már bent vagyok. Innen már menni kell nincs senki. Ekkor megindulok és látom, hogy közben 10-15m-re tőlem jobbról jön valaki de gyorsítva!! Közben dudál rám, úgy hogy a kereszteződés közepén vagyok... és mozgásban már kifelé tartok( 1 sávos 1 irányú történet...) Ő meg még sehol sincs, de rágyorsít. És integet... Citroen X szara...

    Mindegy milyen márka...sok a gyík.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák