Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Srácok, itt szabadidőmben elmélkedek, ha jövőben új 650b+ bringát vennék, akkor már szeretném ha a méret is tökéletes lenne. No de... a jelenlegi bringám M-es, asszem 17,5-ös, 44cm és picit hosszúnak érzem... nem vészes és így is élvezem vele a bringázást előretolt nyereggel, de lehetne rövidebb. Próbálgattam S-es 15,5-ös Kellys spider 50-et és azt meg nagyon picinek érzem... ezek alapján arra lyukadtam ki, hogy nekem 16" kéne, de olyant szinte nem is gyártanak :U . Aztán rájöttem, hogy nekem igazából a felsőcső hosszával van gondom, a mostani montimnak 600mm, a Kellysnek meg asszem 560mm :F , én meg valahogy úgy érzem, hogy a kettő között lenne tökéletesen ideális nekem, gondolom 580mm... No de ilyen megint nincs, sz*r ügy :DDD . Az S-es méretű Marin Pine Mountain 1 felsőcsöve pl. 570mm, a Cannondale Cujo 2-é 571mm, szal már ezek is rizikósak, a Gt Pantera felsőcsöve meg 592mm, szal lehetséges, hogy GT-ből nekem még az S-es is picit nagy :Y . Picit elkeseredtem ezen a méret dolgon... :( . Vagy lehet, hogy 570mm körül jó lenne nekem? Sajnos kipróbálni nem tudom, ha összejön a zsé rá, rendelve lesz. 168cm vagyok amúgy kb. 77cm belső lábhosszal.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák