Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    Sziasztok.

    Laikusként kérdezném, hogy ez a Kross Trans 5.0 mennyire lehet jó vétel?
    Kross Trans 5.0 2021 férfi Trekking Kerékpár | férfi | Kerépár Webshop | Akciós kerékpárok (bringaboard.hu) Van esetleg hasonló áron (250-300 ezer körül) jobb választás, ami ténylegesen készleten van, vagy 1-2 hónapon belül elérhető?

    Főbb szempontjaim:
    - Mivel SZÉP kártyás vásárlás lenne, ezért csak boltból vehetek új kerékpárt, használt nem játszik.
    - Saját szokásaimnak leginkább a trekking típus felel meg (kisebb-nagyobb túrák, főleg aszfaltozott utakon, hátizsák helyett csomagtartóra pakolt táskával)
    - Hidraulikus tárcsafékkel szeretném. Életemben először van most lehetőségem "komolyabb" kerékpárt venni (10 éve csak egy nagyker áron 40 ezer ft-os Caprine Highlanderre futotta), és kollégák + ismerősök ajánlásai alapján arra jutottam, hogy ez lenne a minimum elvárásom. Az elődhöz képest ez már jelentős szintlépés lenne.
    - Jó lenne minél olcsóbban, mert véges a keret, de azért ha a linkelt Kross nem elég jó, akkor szóba jöhet más modell is. Ahogy néztem, az előző feltétel egyből magával hozza a 250k feletti árszintet, ezt már elfogadtam, de érdekelne, hogy közületek aki ért hozzá, lát-e bármi kivetnivalót a Kross Trans leírásában, esetleg tud-e alternatívát ajánlani. A Gepida Alboin 300 pro modellt néztem még korábban, az is tetszik, csak sehol nincs készleten azon SZÉP kártyás boltokban, amiket eddig találtam.

    Előre is köszi, ha valaki válaszol :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák