Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogarfx

    aktív tag

    válasz Hasaggymeg #209911 üzenetére

    Átnéztem ma reggel is minden webshopot, csak a bike-components-en van még párban Crossmax, az is 250+30€ szállitás. És ez még a 2021-es, aminek a súlya 1930g.
    Na most a 2022-es Crossmax már csak 1770g és jobban tetszik rajta a matrica is (vagyis hogy nincs rajta egy nagy fehér matrica :D). Ebből a bike24-en van első és hátsó is, gyorszáras adapterrel, összesen 320€. Tehát 40€ a difi és 160 grammal könnyebb is az új verzió. Igaz ennyit nem szerettem volna költeni egy kerékszettre (a 2021-es Crossmax szett még bike24-en valami 230€ volt), de az is igaz, hogy ez a szett még jó sokáig ki fog tudni szolgálni, ha később is váltanék boost-os vázra, ehhez még biztos kapok majd adaptert is.

    #209910jjeahh Fékeket már cseréltem SLX M7000-re, meg a tárcsákat is. Nyereg is le lett cserélve egy használt Fizik Monte-ra, nyeregcsövem meg van egy karbon, amit még fel kell majd tennem tavaszi tekerés előtt. Karbon kormányra meg sajnálok kiadni 30-40 ezret, max ha azt is találok valahol használtan. Még az Esi gripset lehet meglépem, a tubeless rendszeren még gondolkodom, a gumik tudják és még a mostani felnim is. Ezért is írtam, hogy már nem nagyon van hova fejleszteni ésszerű keretek között, mint egy könnyebb kerészett vagy egy könnyebb villa.

Új hozzászólás Aktív témák