Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz sebgutkopf #162857 üzenetére

    Az NX 12-es,úgy is felmegy a 10-11 sebességet fogadó kazettára? :F Szerintem itt ha 46 fölöttit akarok hátul akkor csak valami Sunrace lesz a megoldás,csak ott van 10,11-esben olyan.

    (#162860) Toobee ...úgy,hogy kifordulsz a házból és nekimész a budai hegyeknek igen,de ha belenyomsz évente vagy 3-4 ezret aszfalton,hosszúban,folyamatosan a 9-12-es fokozatokon,hamar odalesznek a kis lánctányérok és cserélheted az egészet. :F

    (#162858) ZolkoW ...én sem tudom mi enged olyankor akár 1-2 cm-t is,de rendszeresen megtaposom oldalról a pedálokat ha valami gyanús reccsenést hallok,úgy próbálom a középcsapágyat,hajtókarokat,pedálokat és hátsó kerékrögzítést is.Meg még olyant szoktam,hogy nekiteszem egy falnak (fának,akárminek) és megtaposva mint állat a vízszintesen álló hajtókart úgy reprodukálom az extrém terhelést.Úgy általában kiderül mi is a hang forrása a hajtás körül.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák