Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozsy18

    tag

    válasz looser #55088 üzenetére

    Az egész konstrukciónak ott az alap difije, hogy műanyag a háza. Innentől kezdve lehet a tengelyt kicserélni, lehet perselyezni, lehet nyomtatott betétet rakni a belébe, vagy központosítani a külső követ (mindegyiken túl vagyok :) ), érezni némi javulást, de messze nem lesz Lido belőle.
    Jobb mint volt, érezhetően, de nem véletlenül szeretnék (má' végre...) továbblépni.

    Viszont kezdésnek szerintem tök jó. Ahhoz, hogy valaki megismerkedjen az otthoni kávézgatással teljesen megfelel. Aztán, ahogy szedi magára a tudást úgy belátja, hogy van jobb, mint mindig. (Speciel így utólag inkább Skertont vettem volna, vagy Rhinot, de lehet csak az hajt, mi lett volna, ha...).
    És szerintem ezen a majomlétrán a legtöbb jelenlévő átesett, csak eltérő sebességgel vesszük a lépcsőfokokat, ami esetemben másfél év. :)

    Mellesleg nekem az új tengely végén két hatos anya foglal helyet összekontrázva, fúróba 10-es krova aztán hadszóljon'. :D

    De az érdekes, hogy ennyire szétkopott a tiéd. Nekem talán 12-14 kiló ment át rajta kézzel és nincs ennyire megviselve.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy tehén sokszor ad tejet, de marhapörköltet csak egyszer..."

Új hozzászólás Aktív témák