Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz burgatshow #291637 üzenetére

    Itt is van a családban 3T, 7T meg 11T is. A 10T-n emlékeim szerint nincs hardveres kapcsoló.

    Kezdem papagájnak képzelni magam, vagy sokan egyszerűen nem olvassák el, amit írnak nekik...Szal ezt írtam: A Oneplus sosem vette le a csúcstelefonjairól a kapcsolót
    Az általad említett 10T sosem a csúcs készüléke volt a Oneplusnak. Az a 10 Pro volt. Létezett T-ből is csúcs verzió (ha csináltak...), az volt pl a 7T Pro, és azon is volt csúszka.

    akkor a OnePlus megoldása sem segít rajtad, azon szerintem még nehezebb megállapítani, mert függőlegesen csúszatható a gomb, nem pedig "billenő".

    Szerinted. Szerintem meg igen, mert több évig használtam Oneplust (ugye ezt is leírtam, csak olvasni kellene...). Jobban kezelhető, mert ha a telefon az ember tenyerébe van simítva, akkor a le-fel csúsztatás sokkal egyszerűbb, mint a kijelzővel merőlegesen egy tizedmilliméter pöcök állítása. A Oneplus-é termetesebb, és ennél fogva a termetes pöcökhö termetes sín is tartozik, vagyis még az alapján is simán kitapintható, hogy melyik állásban van, mert ott mindjárt 3 állás van, mert ők gondolkodtak, hogy jah amúgy a usereknek lehet szüksége a normál, és tök csendes mellett egy olyanra is, hogy nuku hang, csak rezegjen. És mivel nagyobb mérete volt, ezért bármilyen tokban könnyen kezelhető maradt.

    Szóval négy indikátor is van (tapintás, a szín, a felugró ikon plusz a rezgés)

    Elképesztően értetlenek vagytok, de tényleg (tisztelet a kivételnek):

    Még mindig dolgozom, rohangálok, teszem a dolgom. Ebben az esetben még mindig semmit nem ér a tapintás, a szín. Ha meg felemelem a telefont, akkor nem vagyok pöcök fetisiszta, hogy az nézzem állandóan. Tehát ha valaki nem azt nézi folyamatosan, akkor SEMMIT nem tud az állapotáról.
    Aztán tapintás. Nekem egy átlagos vastagságú tokban van. Konkrétan csak úgy lehet kitapintani, vagy állítani, ha körömmel belenyúlok a lyukba, mert simán ujjal már nem érhető el. Kár vitatkoznotok, hogy mennyire nagyszerűen van megcsinálva, mert nincs.
    Kicsi pöcök, vékony, ennyi.
    A rezgést a hajadra kenheted, ha nem a kezedben van, hanem melletted az asztalon, vagy x méterrel arrébb a szobában. A felugró ablak csak állításkor van, szal minden, csak nem folyamatos jelzés, de ez is le volt írva, és te még mindig ezzel jössz.
    Elhiszem hogy iphone az isten neked, de nagyon sajnálatos, hogy vannak akik annyira elvakultak, hogy képtelenek beismerni, ha hőn szeretett márkájuk valamit nem volt képes igazán jól megcsinálni, és személyes sértésnek veszed, hogy hát jaj egy gagyi kínai cég az ötletet jobban volt képes megcsinálni.

    Nah részemről ennyi, mert olyan kommentekre teljesen felesleges válaszolnom, akinek a gazdája képtelen elolvasni a reakciókat, és olyan dolgokat kezd megemlíteni, amit pár kommentel előbb már meg lett említve, indokolva stb. Úgy meg végképp felesleges, hogy még a gyomra is görcsbe rándul, mert jaj az apple le lett szólva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák