Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ogard

    tag

    Kicseréltem az LCD-t az x220-asomban (a régi csíkos lett, mert a hülye módon a padlóra tettem, és ahogy kiszálltam a fotelből, hogy átlépjek rajta, belerúgtam). Ezzel gyakorlatilag csak az alaplap és a külső burkolat ugyanaz még benne, mint amivel hét éve vettem (az évek során szép sorban kicseréltem az akut, hűtést, az ac jacket, a wifi kártyát, a ramot, az ssdt, a billentyűt, a bezelekt, a palmrestet - kb annyit költöttem rá az évek során mint amennyiért annak idején vettem, 70K volt). Remélem még elmegy vagy öt évet, (nyilván megy amíg alkatrész van, x60 as tabletem is megy még, csak a lcd halványult kicsit az évek során) és fohászkodom, hogy legyen egyszer egy ilyen régi billes retro modell. Nyilván nem lesz, (a harmincadikra biztos nem, jó akkor hátha a harmincötödikre vagy a negyvenedikre) van is két külső USB-s billem, amik pont olyanok mint az x220-é - ezekkel el leszek egy darabig, de álmaimban csak meg-meg meg jelenik egy thinkpad nano ezzel a régi típusú klasszikus billentyűzettel. (Vagy ha már álom, akkor legyen a 600x-es billentyűzete, olyan jón azóta se gépeltem és finom vanília illata volt a műanyagnak.)

Új hozzászólás Aktív témák