Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz evone #10636 üzenetére

    Nem. Miért baj, hogy a lehető legtöbbet szeretnék tudni valamiről, mielőtt beszerzem? Nem a tapasztalatok megosztására van ez a fórum? :F Egyébként sem kértem, hogy bárki kutatást végezzem a kedvemért, csak azt, hogy írja le, ha van válasza a kérdéseimre.

    Tudom, köszi, meg is néztem, amit tudtam, de az itteni fórumozók válaszai is érdekelnének.

    Nem feltétlen, mert ha a chipset olyan, akkor a 4 GB alatti területre helyezi el az eszközök számára elkülönített területet, annak ellenére, hogy több memóriát támogat, mint 4 GB. Ugyan nem sűrű az ilyen, de láttam már.

    Köszi'.

    Sajnos rosszul tudod, pl. az én asztali C2D-m esetén sem működik a feszültségállítás, pont ezért kérdezem.

    A winyóhoz semmi köze ennek a tesztnek, mert nem olvas/ír ilyenkor semmit. (Nem, mintha a WinRAR-os tömörítés sebességéhez úgy egyébként sok köze lenne a HDD sebességének, lévén a mai csúcs x86/x64 alapú CPU-k kb. max. 6 MB/s-es sebességgel tudnak a WinRAR megoldásával tömöríteni, ennyit szinte bármelyik HDD képes magából kipréselni, még nem szekvenciális olvasás esetén is.)

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák