Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz bta1 #95636 üzenetére

    Nos én nem a tudással rendelkezők szortirózása véget tudnám a csillagozást elfogadni, hanem hogy még a gyanú se merüljön fel hogy a magamféle igen szerény emberek tudás nélkül tanácsokat osztogat(hat)nak,m ahogy az más "szakmai" topikokban is megfigyelhető.
    Ha nem is dávid, de egy fekete csillagot elviselnék, hogy ez a téma ne kerüljön elő ismét. Már 2x is úgy volt mintha tanácsokat osztogatnék, pedig csak elmesélem a kalandjaim, mint guliver hifi országban.
    .
    Pl: hifi boltban vettem ezüstös ónt - mert az hifi és nem szól bele a hangba... Kérdem hány %-os, mondják 70, ok... kérdem van benne gyanta... NINCS, ezüstösben nincs. OK.
    Utána elmagyarázzák hogy kell forrasztan,,, bólogatok (múlt évezredben mikroelektronikai vállalatnál is reszeltem a rezet egy darabig )
    Na mindegy.. hazamegyek és füstöl az gyanta mentes ezüsttartalmú ön. Lehet a 70% ég ki belőle. De mi a maradék 30?
    -
    Szerintem ha 10-ből 8 ember hülyének néz akkor abban lehet valami. (múltkor a hangfalbekötést magyarázták el egy másik helyen - lehet nem horvát gyakorlóba kellett volna menjek lovaglás után kicsit izzadtan... dehát útbaesett na.)

Új hozzászólás Aktív témák