Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz mayday00 #80734 üzenetére

    Magasság: Úgy válassz hogy az ülő fülmagasságoddal legyen azonos magasságban a tweeter.
    Anyag: régebben nekem csak fém állványom volt, de jó fából és kőből is. Mostmár egyedül csak tán a bútorlapból készültektől ódzkodnék, főleg ha pl. egy zárt üreges oszlopot határolnának ami üres volna (de homokkal feltöltve akár még az is jó lehet).
    Felső lap: ritkán szokott pont megegyezni a méret, nem baj ha eltér; egyik esetben a hangdoboz négy sarkára a másik esetben a felső lap négy sarkára teszel valamit amin a doboz felül.
    Állvány és doboz közé: Igen szoktak tenni valamit. Gumit vagy szilikon esetleg filc bútoralátétet, de van aki gyurmát (blutack). Illetve lehet halmozni is (pl. filc+szilikon).
    Amire semmiképp :) : lefordított vödör illetve asztalra üres konzervdobozra ...
    Olyat válassz ami tetszik is, jól mutat a dobozok alatt, ne kelljen mindig úgy ránézned hogy hú de pocsékul néz ki.

    Ebbe beleolvashatsz.

    csak kíváncsiság: amúgy asztalra vagy "földre" keresel állványt? Milyen dobozok alá?

    Állványról jut még eszembe, tök jó hogy amikor kerestem valamit az álló dobozaim alá, semmi nem volt, azóta megmár 2 megfelőbe is belebotlottam: 1; 2

Új hozzászólás Aktív témák