Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz OPiiPO #74840 üzenetére

    Nagyon jól kiragadtad azt a részt, kár hogy nem arra utal azért is van zárójelben.

    Leírtam, azt hogy gondolom mennyire vagyok idegesítő és mennyire nincs kedve sokaknak válaszolni a kérdéseimre. Ha visszanézed pár oldalt a HSZ-eim szerintem kapásból találsz 2-3 olyat amire nincs válasz.
    Most nézd tovább és látod hogy bárhol azon puffogok hogy nem írt senki? Látod hogy eszementen linkelem a saját HSZ-em és választ követelek ? Nem. Tovább lett lépve és kész.

    Itt szimplán leírtam hogy mivel nem kaptam választ párszor, ezért is tudom hogy valakinek nem vagyok szimpatikus vagy nevezzük bárhogy. Panaszkodtam ezért bármikor? nem!
    Abban a HSZ ben megjegyeztem Ok-okozat összefüggésben hogy mivel nem kaptam választ ennek meg van az oka. Ennyi, nem akadtam fent rajta, nem hisztiztem stb.

    Értelmezzétek is amit írok és ne részleteket ragadjatok ki megtévesztésként.
    Sok más fórumra nem járok, de a Ph-n régóta itt vagyok, sok topicban. Ez egy egyedülálló topic maradjunk annyiban.

    Azért köszi az észrevételed ;)

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák