Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz krichd1 #66529 üzenetére

    Kedves krichd1, köszönöm szépen a tartalmas választ!

    Való igaz, lehet két Castle Knight még nem volt megfelelően bejáratva, ezt sajnos elmulasztottam alaposan megkérdezni, legközelebb mindig ezzel kezdek majd. Az ajánlásokat is köszönöm, utánuk nézek! :R

    Ami a használt cuccokat illeti, nézegetem őket rendszeresen, de sajnos az a legnagyobb gond így kezdőként, se az nevek, se az adatok, se a képek semmilyen érdemi támpontot nem adnak arról, hogy ez akkor most milyen színvonalú rendszer, meghallgatásra érdemes-e... mindennek utánaolvasni meg képtelenség és az se ér túl sokat. Ezért is nagyon köszönöm az ajánlásokat, volt amit ezek közül már meg is hallgattam.

    Van nekem egy első számú hobbim, amit magasabb szinten űzök, ott kb képben is vagyok az elmúlt 10-15 év termékeivel és hogy mi mire jó, mire nem... de ez a hifi piac számomra felfoghatatlan, hogy hány szereplője van és hogy mennyire szerteágazó, minél többet tudok róla, annál inkább érzem elveszve magam! :DDD

    Más kérdés:
    Sajnos befürödtem egy WAV fájlokból történő Audio CD gyártásával (válogatás lemez a teszteléshez)... eredeti lemezről EAC-kal grab-eltem be a hanganyagot WAV-ba, utána mezei íróval, mezei programmal írtam mezei lemezre... de nem lett az igaz. :(

    Szeretném megkérdezni, hogy van-e minőségvesztés nélküli eljárás, mire kell odafigyelni?

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák