Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz klepto #1462 üzenetére

    Sziasztok!
    Hangfalvásárlás kapcsán szeretnék segítséget kérni.
    Rengeteg időt, és energiát áldoztam rá, hogy al-rounder hangfalakat keressek a Yamaha házimozi erősítőmhöz, ami kiszolgálja zenei és filmes igényeimet akár aktív szub nélkül is. Meghallgattam egy raklap márkát, és típust, és végül 2 maradt a tarsolyban. Az egyik a Wharfedale Diamond 9.6 [link] , a másik pedig a Celestion F38 [link] A legnagyobb gondom az, hogy árban nincs sok különbség a kettő között, és mindkettő mellet szól érv. A Wharfi hangra nekem tetszik, de a hangkaraktere miatt nem tudom, hogy hm-ben mennyire állná meg a helyét (az első linknél írtam részletesebb véleményt), az F38 pedig sokkal szebb, és igényesebb kidolgozású, mint a Wharfi. Ellene viszont az szól, hogy ezt még nem volt szerencsém sehol élőben meghallgatni, csak a HiFi show-n láttam. A kistesóját, az F30-at [link] viszont már hallgattam egyszer, az magasan vitte az árkategóriájában a pálmát.
    Szóval ezért nem tudok választani. Aki hallotta már mindkettőt szólni, az kérem segítsen, hogy melyiket válasszam! A Wharfit amit már hallottam, vagy a Celit, ami nagyobb márkanév, szebb kidolgozás, de még nem volt hozzá szerencsém hangban...
    És kérlek most tényleg segítsetek mert szeretném már a jövő héten megrendelni, hogy karácsonykor már élvezhessem is az új hangfalaimat :B

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák