Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xpod

    addikt

    Üdv!

    Mini hifi vásárálás előtt állok.
    Az alábbiakat néztem ki ami pénztárcánk és a rendelkezsére álló hely szerint szóba jöhet.

    Olcsóbbak:
    Panasonic SC-PMX92EG
    Denon D-M41
    Yamaha MCR-B370D

    Ez egy kakukk tojás:
    Yamaha MusicCast MCR-N470D

    Drágábbak:
    Onkyo CS-N575D
    Denon CEOL N10
    Yamaha MusicCast MCR-N570D

    A hifire egy régi Denon DR-M22 deck és a TV optikája lenne rákötve, esetleg egy bluetooth transmitter, hogy online rádiót hallgassunk tabletről vagy Plex-ről. (A készülékek specifikációja alapján ezt minddel meg tudom oldani.) Elsősorban film, rádió lesz rajta hallgatva. Zenéket tekintve a mostani disco zenéket kellene tudnia torzítás nélkül. (pl: ami a Rádió 1-n megy)

    Nagyságrendileg egy 20m2 szoba lenne hangosítva vele. Egyellőre nincs tervben külön hangfal vásárlása, bár ahogy olvasgattam többnyire ezek a hangfalak már egész elfogadhatóak. Nincsenek audiofil elvárások (ebben a kategóriában nem is lehet).
    Amennyire olvasgattam ezek a készülékek bőven tudják azt a hangerőt amire nekem szükségem lenne, nem a szomszédot akarom szórakoztatni.

    Van valakinek tapasztalata a felsorolt készülékekkel?
    Tudom, a hang szubjektív és érdemes meghallgatni őket vásárlás előtt és ez be is van tervezve. A bajom csak az, hogy ehhez fél Pestet be kellene járnom, mert ideális esetben jó ha 2 típusból tartanak 1 helyen, és ez rengeteg idő.

    Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Új hozzászólás Aktív témák