Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Ear001 #100637 üzenetére

    Hát kb semmivel, egy Elac EL60-am volt, hogy szóljon valami, legalább selyem dóm + papír, amit szeretek. Ehhez egy véletlen folytán társult a JVC kistesója aztán vadásztam hozzá egy nagyot. Még Szakáll ajánlotta, hogy az építés helyett B&W-t vagy Dynot próbáljak. Anyagilag akkor a Dyno fért bele és kíváncsi voltam milyen. Cimborám épített 3 utat Dyno driverekből, az nem volt rossz. Szóval most itt vagyok, hogy el kéne majd mozdulni valamerre, de totál tanácstalan vagyok. Egy régi 3 utas B&W nagymonitort hallgattam még meg amúgy, az egész kellemes közepet produkált, abba az irányba szívesen mozdulnék. De ezek szerint az erő és a DAC sem volt jó választás? Pont úgy választottam őket elvileg, hogy a "melegebb" irányba vigyék a hangzást. Na majd beteszem a rega helyett a 9835-öt forrásnak, csak találjak valamit amivel etetem.

    AMDFan, s4tch, köszi az infókat, emésztek kicsit. A doboz építés részétől félek kicsit, azért azt jól méretezni gondolom nem egyszerű. Bár ha aláteszek két zárt szubot... hmm. Na jó, azért előtte még rápróbálok valami gyári megoldásra, mert ez nagyon messze vezet bakker :D

    [ Szerkesztve ]

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák