Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bimbi_Boy

    csendes tag

    válasz King Unique #47413 üzenetére

    Gigabyte Z77X-UD4H
    i7-3770
    Kingston ram
    OCZ vertex4 256GB

    a story az, hogy nem akart bootolni a gép, már a BIOS is be volt lassulva,
    ha beléptem a biosba szét volt esve a kép, (csatolom)
    aztán hagytam a francba, elkezdtem dolgozni egy másik gépen,
    mire cc 40 perc múlva hoppácska betöltödött a gép,
    gyorsan körbe nézetem, mentettem ezt-azt,
    de érdekes mód az ablakok mozgása, és minden grafikai mozgás, ilyen tempóval ment: https://goo.gl/photos/15qVcPgbd7ZLaNLb9

    lefuttatam a prime95-öt, ram - CPU rendben,

    aztán próbáltam a win telepítőről is a repairt de az valami error dobott, lehet addigra pont már elqrodott a partició, nem tudom, utána kicseréltem az alaplapot, mondván, hogy a bios a fof, a mellékelt ábra szerint, mivel a teszt progik a ramot cput rendben találták, (más nincs a gépben)

    kicseréltem az alaplapot (vettem jó drágán egy másik Z77 chipsettes alaplapot) és láss csodát, ugyanaz a szétesett kép fogadott, vazgec!, szóval egyszer betöltődött a windodo a cserélt lappal, de miután telepítettem a LAN és az Audiót, többet nem akart betöltődni, valahogy elkeveredtem még a gigabyte xpress recovery2 progijába, de az sem csinált semmit vele, mert azt állította, hogy nincs elég hely a recovery folyamat lefuttatására, és aztán enniy,

    cimbinél működött a vinyó, ott lementettük ami kellett, de ahogy visszarakom az eredeti helyére, csak ez a RAW file struktúrát mutatja,, ,

    ja és visszaraktam a régi deszkát, mert mint kiderült a prociban az IGX romlott el (1%) és beraktam egy VGA-t s azóta a bios képépt is látom, (juhé)

    szóvel ez a rövid történet, erre szeretnék valami megoldást, anélkül, hogy újra kelljen rakni a rendeszert,
    mert a használt progik és annak konfigjai nagyon körülményesek,

    sziasztok,
    b

    Bimbi

Új hozzászólás Aktív témák