Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • mycso

    veterán

    válasz cekkk #24924 üzenetére

    No ha megy az erősítő és a gépen a lejátszó kimenetét valamilyen analóg jelre állítom (stereo/5.1) akkor az erősítővel együtt szól a tv hangszórója is. Majd ha kikapcsolom az erősítőt, akkor még kb. 2 mp-ig szól a tv, majd elkezd akadozni kép-hang majd a képet játssza tovább, a hangot pedig nem....

    Nincs 2 hdmi-s eszközöm, úgyhogy nemtudom megmondani, melyiket játszaná ha 2 lenne rákötve.
    Még azt fogom holnap megnézni, hogy akkor sem játssza-e a hangot, ha a gépet az erősítő 1-es hdmi-bemenetébe dugom. Jelenleg a 3.-ban van. Most már nincs kedvem ezzel kínlódni, meg asszony is nézné a tv-t, stb. ...

    Jó ez a sok technika ami ki van találva, csak annyira túl van bonyolítva, hogy semmi nem működik tökéletesen.

    Ma egész nap ezzel a hdmi összekötéssel kínlódtam...ha megy az erősítő és bekapcsolom a tv-t, akkor a gép kirakja automatikusan a tv-re is a képet ha kell ha nem....a DTS-ma és trueHD hangokat ha meg szakadok sem tudom átvinni, már egy millió féle progival/beállítással/kodekkel próbálkoztam, de semmi....tehát itt a technika ami elvileg mindent tud, gyakorlatilag meg mégsem.

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Aktív témák