Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klemens

    őstag

    válasz spammer #986 üzenetére

    Én jelenleg így is sokat áldozok rá, legalábbis anyagilag biztosan, mert nem olcsó már csak a csirkemell sem.

    Természetesen az alkoholból lehet visszavenni, aztán idővel elhagyni. Na meg a dohányzás... egész jól nyomtam most, 1 hét alatt szívtam el 1 doboz cigit az eddigi napi fél doboz helyett. Jó lenne hasonlót tartani és teljesen letenni, mert anyagilag sem mindegy meg egészségügyileg sem.

    Diétában milyet? Pl. a Shop.Builder oldalán van pár, de fogalmam sincs nekem melyik lenne jó. Elméletileg naponta 2000kcal kellene nekem, hogy ne dögöljek egyáltalán meg.

    macikos: Na igen ettől félek én is, ilyen takony emos nem akarok lenni. A kajálásbban igyekszem, de van még mit változtatni, de már jóval több fehérjét nyomok be szilárd kajából, mint eddig.
    Az elmúlt időben súlyban nem mentem feljebb, nagyjából tartom a 88-90kg-ot, egyszer mentem fel 91kg-ig, de azóta sem.
    Az edzéseken is még változtatni kell, mert általában az izomláz elkerül, ez azt jelenti, hogy nem b@sztam szét magam rendesen. Legalább már lehet is, mert az 1 hónap "bemelegítő" megvolt.
    Rendeltem most BCAA-t is, hátha fog valamit javítani.
    Hasazni...oké.

    JackFeryll: Na igen, de ehhez tudnom kellene a száraz tömegem, mármint a zsír nélkülit. Nézegettem a múltkor ezt hogyan lehet kiszámolni, de az nekem pöppet magas volt és nem jutottam sokra.

    Eagl3: Na most akkor diéta vagy tömegnövelés?

    [ Szerkesztve ]

    "A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Új hozzászólás Aktív témák