Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    válasz userxy #76476 üzenetére

    Egy cégnél vagyok országos képviselő/vezető, vagy kinek mi. Ebből kifolyólag napi Budapest ingázás az alap, mellé még bejönnek komolyabb túrák is például Nyíregyházára, Debrecenbe, Győrbe, országon kívülre szintén, bár az ritka. Na meg én ezt az autót használom mindennap saját célra is, ezért nincs jelenleg magán, meg csóró is vagyok, főleg, ha a nav kérdezi. Ezenkívül mindenfélére vállalkozó is vagyok, építési, nagykereskedő. A rekordom az egy nap 1300-1400 km volt. Németország, itthonról. Oda-vissza már nem vállaltam be egyben. ;]

    KoVee84:

    Bőven van olyan hangzása annak a biturbos háromezres audinak, mint a mai modern full elektronika, lefolytott v8-aknak. Állítható az egész hangzás. Nem láttál még ilyet?
    Az új m4-es például benzines, de olyan a hangja, hogy sírva lehet tőle fakadni, le van már az is butítva, sőt a hangszóróból is jön ráadásként motorhang, ha kikapcsolod a rádiót. Egy E46 köröket ver rá.
    Persze nincs olyan hangja, mint egy izomautónak, amiben nyers erő van. A Jeepnek jobb hangja volt az biztos. Megvenni én sem venném saját költségre, inkább benzin párti vagyok, tfsi pedig nem volt a flottában, csak 2.0 tdi... Úgyhogy talán belenövök egyszer az s65-be. Mert az kell. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák