Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz Apollyon #154061 üzenetére

    A kivándorolt orvos, mindenhol orvosként dolgozik.
    Éppen úgy, ahogy én is Norvégiában mérnök voltam, pont ahogyan itthon is. A mérnökbarátaim is mérnökök Londonban is, Osloban is.
    Ha hiányszakmád van, akkor azt minden országban tudod kamatoztatni. Nyilván a Mcdonalds diplomával mosogatni fog, vagy felszolgálni. :)
    Az érem másik oldala pedig az, hogy rengeteg fiatal és nagyon jól kereső orvos és mérnök van itthon is, legalábbis itt Nyíregyházán biztosan, de akkor feltételezem nyugaton sincs ez másképp.
    Csak egy kicsit kell odatenniük jobban magukat és dől a lé. Ott ahol egy 5 perces nőgyógyászati rendelésért 15-20 ezret is elkérhetnek, nem hiszem, hogy kell jobb fizetés.
    Az a baj, hogy ebben az országban a magyar emberek a természetüknél fogva csak siránkozni tudnak minden miatt, de az ambíció a legtöbben nincs meg, hogy esetleg tegyen is ellene, ne a könnyebb utat választva.
    Az nyilván nem erre a topikra értendő, mert ehhez a sporthoz eleve nagy kitartás kell, így akik itt vannak (egy részük) rendelkezik megfelelő ambíciókkal szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák