Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz homerhamm #88195 üzenetére

    A belső helyszíneket nem akartatja mindenkivel betöltetni a játék aki arrafelé rohangál + plata "mi van ha 20-an vették meg ugyanazt a lakást"-ja is él....
    Visszafelé, bentről ki meg "csak" ugyanzt a világot kell renderelni, mint ha kint lennél, + minális belső tér, egy gépre nem extra.
    A második képem is apartmanból készült... Ennél up-to-date-ebb nem lehet :) Meg ha valaki repked a ház körül, látszik (lásd GTAO trailere)

    #88199 ja... én hozom a helit, te veszed a lakásokat.... ja várj... 5 milla (-40%)...

    Csak azért kérdeztem egyébként, mert már gondolgattam rá, hogy ne kelljen rohangálni a garázsok között, egy helyre venném a lehetséges 8 slotom. pont kitelik... csak az megőrjítene, hogy a mechanic, vagy egyéb listákban össze vissza lenne, emiatt sorrendben váltanám át a meglévőket ... akkor meg már kéne tudni biztosra, hogy az emelkedő számsorrend biztos magasságot is jelöl-e...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák