Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz rasotamas #77636 üzenetére

    Neked is igazad van részben, de ezt ő is elmondhatta volna, vagy legalább ott hagy a francba. De utána még visszajött elütni, meg mégegyszer visszajött és puszta kézzel jól elintézte az AFK testemet. Persze nyílván csak jól lerendezte a dolgot az én hatalmas csúnya beszédem okán.
    Nekem az gyerekes volt, hogy olyanra lövöldözünk, aki nem akar/tud visszalőni. Meg láttja, hogy AFK vagyok és akkor még visszajön elütni. Nem tudom kinek szórakozás ez, de ezek szerint nem korfüggő.
    Nem az anyagi kár a lényeg. Hanem minek hozunk egy szabályt és vagyunk rá büszkék, hogy eszerint működik egy közösség, ha utána valaki megszegheti attól függően milyen régi tag, mennyien támogatják vagy sem a szankcióját.
    Fentiek miatt nem az anyagi kár a lényeg. Taxizgattam AFK-ban, mert a gyereket rendezem és csak annyi időm van, hogy azt beállítsam. Erre visszajövök és ott állok a forgalom közepén. Jó, hogy feldühített.
    Sose kértem a kizárását, akkor is csak a seissonból amikor még azt hittem megint egy random.

Új hozzászólás Aktív témák