Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolcsikauj

    tag

    válasz bluuzia #74794 üzenetére

    A pacifikes bug nem biztos hogy attól volt,az hogy bugos, és nem az én részemről az tuti, mert én ujra is inditottam a gépet ,majd ismét a host invitálására harmadjára volt az a nagy bug.A hostnak is újra kellett volna indítani de inkább csak engem fikázott.Az hogy én lagolok azt elismerem ,de az nem bug, és utána mondom a doomsdayemet toltuk kifogástalanul ment minden.Nevet nem írok ,magára ismer az illető ha olvassa ezt egyáltalán.Már kb 4 éve annak hogy külföldiekkel végigtoltam ezt nem is egyszer úgy, hogy végig kinn harcoltam eljutva futva a motorokig.Csak elfelejtettem már hogy ez nekem megvolt.A "kedves" nem olyan régi phhu tagot töröltem is a barátaim közül. Idöközben kiderült hogy nem toleráns, nem türelmes ,csak okosabbnak tartja magát másoknál.Engem meg hülyének néz ennyi.A ph csapatot épp ezért szeretem ,senki mással nem volt még hasonló sem. A régi ph tagok mind korrektek türelmesek imádnivalóak .Szeretlek titeket nagyon!Visszatérve témához engem szintfeltolással hackeltek kb 7000 lett a szintem.Én önszántamból töröltem azt a karaktert.Az iletö a doomsday fináléját viszont kábelkihuzással csinálja meg újra meg újra meg újra amikor a finálé végén megy a promo.Sha semmit még csak nem is ,manipuláltam elsöre jó ötletnek tűnt.Ugye ő tudta hogy ez nem szabályos és mondta hogy most ne csináljuk meg mégegyszer.Nekem akkor esett le hogy ez szabálytalan dolog.Namost ha ő már ezerszer megcsinálta én meg mondjuk mint ismeretlen pár hónap múlva megint megcsinálom vele még engem vagy azt a másik szerencsétlent is bannolhatják miatta.Utálom az ilyet és nem tudom elfogadni.Nem szeretem a manipulációt a csalást.Minden centet kemény munkával szedtem össze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák