Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    Múlt hétvégén lehetőségem volt kipróbálni egy autós iskola motor szimulátorát, amit könnyű fokozatra állítottak, ezért a sebességváltóval nem kellett foglalkoznom. Tegnap, három hónap szünet után játszottam egy kicsit ezzel, és ha már itt voltam, gyorsan eladtam a meth laborban levő cuccot, két motorral. Belső nézetre állítottam a kamerát. Összehasonlítva őket, a GTA V jobb. :) Egyrészt, a környezetet nézve látható, nagyjából mennyire gyorsan haladunk (a motor szimulátornál nem láttam különbséget 50, majd 100 km/h sebességnél), másrészt a GTA V-ben csak akkor esek le a motorról, ha nekimegyek valaminek. A motor szimulátornál nem volt elég, hogy fél méterre kikerültem egy, az autópályán veszteglő, kicsivel korábban még elakadásjelzőt is alkalmazó teherkocsit - felborultam. Viszont a motor szimulátornál van visszapillantó tükör is.

    pinnacle: Azt nem tudom, hogy ez a legolcsóbb ajánlat-e, de az egyáltalán nem baj, ha nem Steamen veszed meg a játékot. Indításkor mindenkinek be kell jelentkeznie a Rockstar fiókjába, és ahogy pár hozzászólással ezelőtt írták, nincsenek dedikált kiszolgálók a játékhoz.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák