Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz HussarF #69228 üzenetére

    Jó tudok én mondani csúnyákat ha kell nem magyarul is,de tény hogy az nem szép és cifra.
    De magyarul olyan szépen ki tudom neki fejteni a véleményem hogy a füle is háromfelé áll tőle.
    És nem kell ahhoz csúnya szó.
    Sőt tudok én kedvesen is kiakasztani embereket hogy csak na.
    Sosem felejtem el hogy Wow-ban egyszer úgy kiakasztottam valakit puszta jó indulattal hogy bannoltatni akart. :D
    De az egy kattant fickó volt,nem tetszett neki hogy van karakterem az ellenséges frakcióban is és belém kötött,nekem meg jó kedvem volt és nem álltam le vele veszekedni hanem haverkodni kezdtem vele,ettől meg kikészült és tisztára bekattant. :D
    Szeretem az ilyen lökötteket.
    STO-ban is kötött már belém lökött magyar mert Fed oldalon klingon karakterem van,ugyanis pénzért az is lehet.Oszt belém kötött hogy mekkora szemét áruló vagyok,azzal is milyen jót dumáltam.Kedvesen válaszoltam neki és barátságosan,mert láttam hogy hülye és az ilyennel kedvesen bánunk.Végül totál kiakadt. :D
    Igaz direkt húztam az agyát,elmondtam neki hogy hány száz millás ruhákat meg egyéb vackot vettem a karinak.
    Oszt ettől jobban kiakadt hogy klingonra nem klingon ruhát adtam.
    Nem tudom honnan szalajtják az ilyeneket.

    (#69230) gabesz123
    Egyszer nagyon régen mikor még kezdő voltam,egy modder robbantott alám kb 700-800k pénzt,elköltöttem ruhákra,seosem lett bajom belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák