Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Locutus #38471 üzenetére

    Neked lehet hogy farm ha este letolsz egy PS-t,de nekem játék,az este is volt PH-s PS,lazán lement kb 1 óra alatt az egész elejétől a végéig.Bankrablást hardon úgy toltam le hogy be bugolt a ruhatáram és utcai ruhában mentem végig,elöl futottam,öltem a zsarukat mint állat és szinte karcolás nélkül eljutottam a kurumáig a bankból.Mivel az én karimon csak utcai ruha volt,futott mint a nyúl,a többiek hátul cammogtak golyóálló cuccban. :DDD
    Jah és egy büdös buznyákot sem hagytunk el.Mindezt lazán,szóval ebben semmi nehézség nincs amitől hú de fárasztó lenne.Utána meg ökörködtem a yachtomon,és próbáltam keresni egy üres privátot,de nem sikerült.Viszont lelőttem a yacht-al pár idióta CEO-t. :DDD
    A hajóm felett akartam elrepülni repülőkkel.De a hajóm nem csipázta a közeledésüket,és hazavágta őket.
    A barmok meg le moddereztek. :C
    Jót röhögtem rajtuk. :K
    Először két láda szállítós repcsit lőtt le a hajóm,utána meg két hydrát akik egymást lődözték,de betévedtek a hajó fölé. :D
    Láttam hogy közelednek,ott a part mellett köröztek és lövöldöztek egymásra,aztán beértek a hajóm fölé harc közben és pofára estek.

Új hozzászólás Aktív témák