Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Areturus

    tag

    válasz StarKiller89 #19944 üzenetére

    Az első rész kivételével mindegyikkel játszottam a maguk idejében amikor megjelentek. Egyszerűen csak zavar, hogy bizonyos gyermekbetegségek még mindig jelen vannak. Bár lassan kénytelen leszek azt hinni, hogy ezek features.

    (#19950) TESCO-Zsömle
    Vannak helyek, ahol az is elég, ha egyenes vonalban elindulsz valaki felé, már rántja a stukkert...

    Azért ez már nagyon meredek... Ehhez képest 'bizonyos' aluljárók éjszaka Budapesten leányálomba valók. Másrészről remek olvasni, hogy ezekszerint nincs távolsághoz kötve ez a csodás kocsi-eltűnő varázslat.

    (#19951) Puma K
    Örülök, hogy másnak is szemet szúrtak ezek a dolgok! Én még nem láttam irányjelzőt, de lehet csak ennyire vaksi vagyok. Az index hiánya csak sávváltáskor zavaró kanyarodásnál általában van kanyarodó sáv. De tudom, hogy ez nem szimulátor. Másrészt ha már grafikailag és úgy enblock minden téren ennyire törekedtek a realisztikus élmény visszaadására akkor igazán csiszolhattak volna még kicsit az autós npc-ken. Ettől függetlenül nem panaszkodom mert elégedett vagyok, jó kis játékot kaptam a pénzemért. Egyenesen imádok kocsikázni de leginkább motorozni belső nézetből!

Új hozzászólás Aktív témák