Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Sziasztok. A következő lenne a problémám: Speedshopnál tavaly szeptemberben vettem egy Ghoo Tab 7000S tabletet 2 év garival, amit egyből vissza is kellett vinnem, mert nem töltött, akkuhibás volt. 72 órán belüli készülékcsere volt. Pár hónapja olyan jelenség kezdődött, hogy randomban elvesztette a töltést, pl. fel volt téve töltőre több óra hosszat, lehúztam, és be sem kapcsolt, csutkára le volt merülve. Ismét visszadugtam, és akkor töltött, bekapcsolt. De olyan is volt, hogy készenlétiben lemerült 1-2 óra alatt. Illetve melegedett a hátulja, úgy, hogy használva sem volt. Visszavittem múlt héten, és ma elhoztam egy újat, szóval ismét csere volt. Viszont most azt tapasztaltam egyszer, ahogy a beállításokban barangoltam, hogy érintésre az egész képernyő mindenféle színben elkezdett villódzni. Ilyesmire gondolok: [link]
    Újraindítottam a tabletet, azóta nem tapasztaltam még. Viszont idegesítő, hogy ez a 3. készülék nálam, és úgy néz ki, ez sem tökéletes. Elegem van abból, hogy állandóan szervízbe hordjam, kicseréljék, és csak reménykedhetek, hogy ezúttal hibátlan darabot kapok. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon pénz visszatérítésre van-e mód. Bár gondolom ennyi idő után már nincs.
    (Nem a Speedshop-al van problémám, hanem ennek a tabletnek a megbízhatóságával, minőségével. A bolt korrekt, tök jó, hogy újat kaptam, cserélték szó nélkül.) Legszívesebben levásárolnám az összeget, ha pénzt nem adnak vissza. Mondjuk én tavaly még 30-ért vettem, most meg 20-ba kerül:(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák