Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sampe

    aktív tag

    válasz sasa311 #6001 üzenetére

    Ebben igazad van aláírom hogy igen, jófejek voltak, korrektül megcsinálták és elküldték

    az a gond hogy ha felajánlottak volna egy másik lapot, akkor most én nem írnám azt amit most írok és akkor én is halál boldog lennék :) de sajnos nem ez történt, és ezért vagyok én most itt, hogy a tapasztaltabb emberek segítségét kérjem,
    tudtommal az hogy egy lap meghibásodik az nem a forgalmazó felelőssége hanem a gyártóé, a gyártó biztosít a forgalmazónak egy új lapot garanciába, nem pedig a forgalmazó a saját költségén adjon egy másikat de javíts ki ha rosszul tájékozódtam ezidáig

    nem akarok én nyerészkedni, de gondolom te sem repdesnél az örömtől hogy egyszer kifizettél 60 kt egy lapért, amit jó tény, te b.sztál el, aztán kifizettetik a javítást(jogosan) 8000ért továbbá vársz 2 hónapot, és mondják hogy fizess még 25000 ret hogy egy deluxe lapot kapjál, mert a lapodat beszámítjuk használtba 25000 ért :F

    "A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

Új hozzászólás Aktív témák