Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nevano

    csendes tag

    válasz sasa311 #3159 üzenetére

    "És a kártya minden valószínűséggel az is, hiszen te magad mondtad, hogy egy program okozza a fagyásokat."

    Ez egy rajzpad! A rajpad hibátlanul üzemel a photoshoppal meg stb.. de amikor játszanék a maga kis szar szoftvere befagyasztja és be kell zárnom az alkalmazást...

    "Ettől kezdve a bolt mit tud ezzel kezdeni szerinted? Reklamálj a software gyártójánál, kérd tőlük vissza a pénzedet és vegyél másik gyártótól ugyan ilyen funkciójú software-t."

    A reklamációmat a cégnek kellet eljuttatnom és szerintem nem ők hanem a szerviz vagy a geniusz emberei foglalkoznak a dologgal...
    &
    nem fogok +ba vásárolni még egy szoftvert mert a (GYÁRI) nem jó. A gyártó vagy a cég nekem mind1 fizesse vissza a termék árát és viszlát...

    És nehogy már még én vigyem saját költségemre ide oda másnak a hanyagul megírt szoftverét...

    Ki fogom verni belőlük az összes benzin költséget és postaköltséget ami + kiadással jár nekem majd ez...

    A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

Új hozzászólás Aktív témák