Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    Ez a válasz érkezett a telenortól :Az érintett előfizetéséhez 2017.02.02-án vásárolt Lenovo Vibe S1 Lite készüléken a munkafelvételi jegyzőkönyv alapján fődarab csere (alaplap csere) történt, így az 1 év jótállás erre a fődarabra újraindult. A fődarab csere ugyanakkor a készülék tartozékait nem érinti, így a tartozékokra nem indult újra a jótállás.

    Az ismételt szervizelés esetén így a készülékkel kapcsolatban felmerült hiba jellegéből adódóan a fődarabra vonatkozóan még lehetőség van az 1 éves jótállás keretein belül a javításra, míg a tartozékokra már nem. A hiba vizsgálata és a javítás lehetőségének az elbírálása a szerviz feladata, azonban a szerviz szakvéleményét a Telenor elfogadja.

    Még egy kört futok a békéltető testületnél,kíváncsi vagyok.De nem értem még mindig,ha nem tudom használni a telefonom 34 napig,akkor mért nem hosszabodik meg mindenre annyi nappal.Az akkuját sem használom addig, meg a készüléket sem tudom ugye addig rendeltetés szerűen. :((

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák