Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz xy.zsolt #55208 üzenetére

    Azért végeredményben elég jól eltaláltad a tempót, az edzésrész km átlaga egyenletes, pár mp szórással, ahogy látom.
    Honnan tudod amúgy, hogy pontosan hol keresd stravan az adott pillanat tempóját, amit menet közben az órádon néztél? Vagy a garmin connecttel (vagy hogy is hívják) vetetted össze, az ottani grafikonhoz képest van az eltérés?
    Én is azt mondom, legyenek kimért szakaszok, 200 m lenne a legjobb, mert akkor mindenféle gyakran használt távot lehet pontosan futni, de 400-500 m-ek is használhatóak. Én korábban évekig töltésen résztávoztam, ott 200 m-enként van szelvényt jelző betontuskó, szóval tökéletes volt, akár hosszabb tempófutások, felmérők pontos sebességének tartásához is. Az órádon meg a futóóra legyen kirakva (kvázi stopperként használva), és meg is vagy, csak rá kell pillanatanod az ismert szakaszok végén, kicsit matekozni fejben, ahogy írták a többiek, többet nem tehetsz. (vagy a stryd 80 ezerért.) A pillanatnyi tempó kijelzését én csak mankóként használom, hogy azért ne 4:30 vagy 3:30 körül fussak, ha 4:00 van belőve, de hogy most épp 4:02-vel vagy 3:56-tal haladsz, hát na, ezen nem nagyon stresszelnék.

Új hozzászólás Aktív témák