Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Land #68105 üzenetére

    Azért én szembemennék a kiegyenlített hangzást hirdetőkkel, még ha ezzel a világ haragját veszem is magamra...tehát nem sok fülest hallgattam az utóbbi időben az új felhozatalból (mondjuk sohasem hallgattam sokfélét), de ezt (Tenmark ie800) történetesen igen...
    A meghajtó AK240 volt, a hanganyag főként klasszikus és jazz valamint vokális, hangszeres zenékből állt...

    Nos azt kell mondjam, nem igazán szerették egymást az AK240-nel...fémes íz, kissé zavaró középmagasak és magasak, közepek hátul, középmélyek szintén előtrében...nekem rettentő populáris hangzása volt és emlékeztetett a Sennheiser momentum in ear fülhallgató hangképére...talán egy kicsit természetelleneseb volt a Tenmark hangképe, különösen a magasaknál éreztem oly fémes ízt, ami lehetetlenné tette mondjuk a vonósok hallgatását...de a zongorája is csattogó gépzongora volt...

    Már más azt hittem elvesztem és kiveszem a fülemből amikor próbából modern gépzenékkel próbálkoztam..ott viszont meglepően otthon érzi magát, mintha összerázódna, felemelkedne és magára találna...érdekes módon itt a fémes íz is belesimul az egész hangképbe....modern műfajokra egyértelműen ajánlott hangkeltő...de kiegyenlítettnek azért nem merném nevezni...

    Valami köze lehet a nagy nevű eredetihez, mert ott is ezt a fémes grízt véltem azonnal felfedezni...meg is döbbentem, mit esznek az emberek a hangján...

Új hozzászólás Aktív témák