Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #16000 üzenetére

    Én is túlzott hype-nak gondolom ezt a dumát. :U
    Nekem nagyon bejön még mindig a V1 hangzásvilága.
    Egyelőre az IE8 projekt azt se tudom hogy áll, de úgy vagyok vele, ha sehogy, ismét csalódtam egy olyan emberben akiről azért mást gondoltam ez eddig. :U Bár még 2-3 hetet várok, hátha váratlanul megérkezik.
    Aztán ha nem, 200-250 dodó erejéig nézek majd valamit.
    Mivel Bici izlésében szinte vakon bízok, így ER4S nálam is sanszos, ill. csak mozgatja a fantáziámat egy Pro Copper is, bár ezt nagyon ki kellene fognom hogy beleférjen ebbe az árkategóriába. DBA-02 is a porondon van még.
    Mindenképpen úgy vagyok vele, ha már csere, sokkal jobb fog kelleni. Lehet kissé mély orientáltabb is, de a balanced is tökéletes lenne. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • slfln

    senior tag

    válasz Shufny #16000 üzenetére

    Még nem túrtam végig a thread végét rendesen, de amint lesz időm megnézem van e valami róla az inearmattersen még, meg a headfion is. Kíváncsi vagyok a tesztekre nagyon.
    Ami legfőképp foglalkoztat gondolati szinten ezzel kapcsolatban, hogy a ház kialakítása, a membrán felépítése tartalékol e még magában olyan tulajdonságokat, amik ezeket az 'entitásokat' elő tudják csalogatni. Ha az Xcape membránja valóban a 'RE-Nullák' vérrokona, és az újban is ugyanez a szív dobog, akkor képes e magából kicsavarni úgy a színpad, széles sztereókép, muzikalitás bűvét, hogy az eddigi jó pontjai mint a teljes spektrumot átívelő tisztaság, remek szeparáció, kategóriájában jó textúrázottság, szép közepek (stb.) ne sérüljenek túlságosan.
    Ilyen rövid idő alatt ami a v2 kidobása elmúlt nem hiszem, hogy egy akusztikailag jól megtervezett új házzal, és a membrán ilyen irányú finomhangolásával elő lehet állni. Ez az idő tesztelésre is kevés.
    De ez ne így legyen és legyek vészmadár.

    'Fingers crossed'

    (Az áfáról meg annyit, ha nem szekrény méretű elektromos cuccot rendelsz, külsején az 1000$-os számlával, akkor jó eséllyel rá sem hederítenek. Mint említettem a saját bambaságom miatt számíthatok vám+áfa kombóra... csak annyit kellett volna időben mondani, hogy legyen gift és írjon rá kb. 30$-árt. Hamarosan kiderül. :) )

Új hozzászólás Aktív témák