Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz themebuilder #9726 üzenetére

    Ha nem kap valaki valamiért EISA díjat, az már rögtön szar?

    Alig van valamiből fej-fej melletti teszt, tekintettel arra, hogy rengeteg gyártó van, a legtöbbjük hatalmas palettával. Számold ki a kombinációs lehetőségeket. Ha lenne teszt sem érne semmit, mert egy teszt nem sokat ér önmagában, többet kellene összehasonlítani a szubjektivitás miatt.

    Én vagyok elfogult? :DDD Nekem van mindkettő, és a CX400-al az EX82 egy árkategória, mégis utóbbi szól jobban. Viszont vannak hibái, amik a Sennheiserben nincsenek meg, tehát közel sem tökéletes az sem. És mit számít, hogy a Sony sok mindent gyárt? A Sennheiser meg hiába van arra specializálódva (bár in-ear-re nagyon nincs specializálódva, kivéve az alsó szegmenst), ha nincs semmi megoldásuk a középkategóriára, és még egy armatúrás fülest sem tudtak összehozni 2010-re. Elég szégyen egy ekkora névnek, ha már erre van specializálódva, nem? Szóval bocs, de nem látom be, mert ezek nem objektív tények, csak szerinted. A Sennheiser olyan nagyon maradandót még nem alkotott in-ear téren, szóval nem kell tőle elájulni. A Sony is messze van a legjobbaktól, viszont ár/teljesítmény arányban többet ajánl, mint a Sennheiser CX-ek. A Sennheiser elsősorban a nevéből él, a CX-es fülesei egyáltalán nem kiemelkedőek. A fejhallgatók annál inkább (az is van).

    #9730: Az EX82 sem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák