Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz Tulku #91383 üzenetére

    Ja hogy ennyit számít az érzékenység? Hmm most hogy mondod, a He4xx 35 ohm és 93dB/mW és a 12-es hangerő helyett 28-ra kell felnyomnom a másik kettőhöz képest.

    Tipekből konkrétan az összes félét végigpróbáltam és ahogy gianni85 is írta: a balanceddel szól a legjobban, abból meg a legnagyobbat használom. Az eggyel kisebb nem szigetel rendesen.
    ..illetve egyet kihagytam. SpinFitből a hasonló méretűt próbáltam ki és azzal is kb. hasonlóan szól, mivel a vastagsága és hossza is kb. ugyanakkora. Na ebből van egy batárnagy változat, ami ránézésre kizárt, hogy jó legyen. Na azt kipróbálom este.

    A memóriások volnának a legjobbak, de az azokban lévő kemény cső belevág a hallójáratomba. Hangzásra passz, mert így addig el se jutok.

    gianni85 balancedből is 3 méret volt benne. Már nem tudom melyik volt rajta, de most biztosan a legnagyobb van és a dobozban van még belőle 2 kisebb méret.
    FH1-hez is balancedből 3 méretűt adtak: összemértem a legnagyobbat és pontosan ugyanaz a kettő.

    ..és ha beragasztózom előtte a fülem? :))

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák