Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24536576

    törölt tag

    Hali! Írtam már párszor, hogy kéne füles, de aztán kihúztam a régivel, mostanra viszont vége.

    Brainwavz S1-esem is van, viszont a Telóm tokjába nem fér bele a csatlakozó, így nem tudom használni, nem akarom reszelgetni, ilyesmi, ráadásul nem is volt túl kényelmes, fém kialakítása miatt nehéz volt, sokszor kiesett(de a fém ház tetszett). Barátnőmé lett.

    Most kéne nekem egy új füles, háttérbe szorítom a telefonvezérlést, inkább a hangjára menjen az a plusz pénz, ne a távirányítóra, a mélyeket szeretem ha dübörögnek. 10-15 ezer forintot szánok rá, jó lenne ha nem kéne rá várni heteket kínából...

    Néztem az ajánlottakat, de nekem a VSD3 eléggé gagyinak, bazárinak tűnik képek alapján. "élőben" lehet, hogy nem. Audio-Technica ATH-iM50 nem tűnik rossznak, de ez sincs Magyarországon.

    Fontos lenne, hogy ha van valami baja, itthon tudjam gariztatni, ne kelljen visszaküldeni kínába, aztán vagy visszajön vagy nem. Nem létezik olyan füles amit lehet kapni ebben a ... országban és jó is?
    Extremdigitalnál nézegetem, van amelyik tetszik(csak erre tudok rámenni), pl:
    [link] Ezt kuponnal, EMAG-nál 11-ért el tudnám hozni(nyertem 5000ft-os kupont :D). Ha minden igaz, zajszűrős is.
    JBL: [link]

    JVC nem tudom, hogy mennyire van otthon a hangtechnikában, nekem nem ez jut róluk először eszembe.

    Előre is köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák